Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Osm let výtahů na internetu

Dne 1. 8. 2008 uplynulo již 8 let od oficiálního spuštění unikátního projektu českého národního internetového serveru pro obor výtahy a zdvihací zařízení v České republice. Původní název Internet & Výtahy Server, který zcela nepřehlédnutelně vystihoval spojení výtahářského oboru a internetu, byl sice již po několika letech provozu zkrácen na VÝTAHY SERVER, ale webová adresa www.i-vytahy.cz, připomínající toto zásadní spojení zůstává a zůstane stále stejná.

VÝTAHY SERVER si již v období svého vzniku dal za cíl přiblížit se svou odbornou činností, publikováním dostupných informací a celým svým obsahem co nejblíže svému mottu: „na www.i-vytahy.cz o výtazích od A do Z...”. Ohlasy našich návštěvníků, tisíce výběrových řízení, předaných našim členům i velmi vysoká návštěvnost každý měsíc potvrzuje, že se cíle daří naplňovat. VÝTAHY SERVER stále zůstává nejdoporučovanějším zdrojem ucelených informací oboru výtahy v České republice (zdroj: nejprestižnější celosvětový a český vyhledávač Google a Seznam).

Na stránkách VÝTAHY SERVERu naleznete TABULKY ČINNOSTÍ, KTERÉ vyžaduje váš výtah, seznamy výtahářských firem ve vašem kraji, seznamy soudních znalců v oboru VÝTAHY i ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ, odkazy na výtahářské asociace, články o výtazích i o možnostech finančního řešení, veřejné fórum k tématu výtahy, výtahářskou internetovou inzerci i mnoho dalších užitečných informací.

K nejatraktivnějším částem VÝTAHY SERVERu patří samozřejmě i možnost vyplněním jednoho jediného jednoduchého formuláře on-line oslovit výtahářské firmy v České republice svým VÝBĚROVÝM ŘÍZENÍM.

Informace na VÝTAHY SERVERU jsou přehledně rozděleny do oborů VÝTAHY, servis a revize výtahů, MODERNIZACE VÝTAHŮ, REKONSTRUKCE VÝTAHŮ, VÝTAHOVÉ ŠACHTY, VÝTAHOVÉ DÍLY, ELEKTRO PRO VÝTAHY, PLOŠINY a STAVEBNÍ VÝTAHY. Součástí serveru je i pevný odkaz na projekt ESKALÁTORY.CZ, který na adrese www.eskalatory.cz přináší informace o příbuzném oboru eskalárory a pojízdné chodníky.

Každý rok v měsíci dubnu organizuje VÝTAHY SERVER v České republice VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH. V roce 2009 to bude již 8. ročník této unikátní akce, která na internetové adrese www.vytahy-veletrh.cz prezentuje prostřednictvím mnoha vystavovatelů novinky i stávající výrobní program výtahářských firem, působících v České republice. Návštěvníci virtuálního veletrhu si však mohou nejen prohlédnout virtuální stánky vystavovatelů, ale i ocenit využití internetu k soustředění přehledných a vyčerpávajících informací na jednom jediném místě. Aniž je nutno nákladně a s časovými ztrátami cestovat a procházet rozsáhlými prostory skutečných výstavišť, mohou prostým kliknutím navštívit virtuální stánek vybrané firmy přímo od svého stolu, přímo na monitoru svého počítače.

VÝTAHY SERVER, český národní internetový server pro obor výtahy a zdvihací zařízení v České republice naleznete na webové adrese www.i-vytahy.cz. Těšíme se na vaši návštěvu.

Autor: Tomáš Přeučil
Foto: VÝTAHY SERVER