Pálí vás drahé energie? Navštivte veletrh AQUA-THERM

K nejnáročnějším položkám na účtech za bydlení patří výroba tepla a ohřev vody. Pokud se chcete aktivně podílet na výběru tohoto technického vybavení domácnosti, nenechte si ujít veletrh AQUA-THERM, který se koná ve dnech od 20. do 24. listopadu 2012 na pražském výstavišti v Letňanech.

Na veletrhu získáte přehled o žhavých novinkách v oboru vytápění, chlazení a úsporách energie. Během pěti dnů zde představí svou nabídku na dvě stovky výrobců i poskytovatelů služeb. Dozvíte se vše o aktuálních trendech ve vytápění od klasických i kondenzačních kotlů, přes tepelná čerpadla, solární zařízení, kotle na biomasu až po nezbytnou měřicí a regulační techniku. Vše potřebné k dokonalému chodu nízkoenergetických a pasivních domů. Úsporný ohřev vody, podlahové vytápění, moderní radiátory i vyhřívání okapů. Inovace, které vám zpříjemní život a ušetří roční náklady na provoz domácnosti.

Nedílnou součástí veletrhu AQUA-THERM je odborný doprovodný program.

Úterý 20. 11.

Den TZB-info 2012: Energeticky nezávislé bydlení

Přednášky budou zaměřeny na otázky, do jaké míry jsme skutečně závislí na dodavatelích energií a jaké jsou naše možnosti to změnit.

Středa 21. 11.

Den Asociace tepelných čerpadel

Čtvrtek 22. 11.

Hlavní téma dne: Provoz vytápění, klimatizace a dalších technických zařízení budov, odborný garant – Společnost pro techniku prostředí.

Přednášky a semináře na téma Nejčastější problémy při projektování a dodávkách TZB a jejich řešení.

Pátek 23. 11.

Hlavní téma dne: Zkušenosti z provozu solárních zařízení, odborný garant: Společnost pro techniku prostředí ve spolupráci s Československou společností pro sluneční energii (ČSSE).

Sobota 24. 11.

Den pasivního domu

Na veletrhu můžete požádat o radu nezávislé odborníky nebo navštívit zdarma semináře, na kterých se bude hovořit o energeticky nezávislém bydlení, solárních zařízeních či pasivních domech. Program seminářů naleznete na stránkách www.aqua-therm.cz, kde si také můžete stáhnout poukaz na vstupenku za pouhých 20 Kč.

Autor:
Foto: Archiv firmy