Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano. Promyšlená, předmontovaná

Sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného materiálu, který se snadno čistí a je příjemně teplý a jemný jako hedvábí. Počet montážních dílů se podařilo zredukovat na naprosté minimum. Jelikož se ocelový montážní rám a izolační fólie dodávají již smontované, je následná instalace na stavbě výraz- ně jednodušší a mnohem spolehlivější.

Na rozdíl od běžných montážních setů pro sprchy v úrovni podlahy, které někdy obsahují až 90 jednotlivých dílů, jich má sprchová vanička Geberit Setaplano skutečně jen velmi málo. Velká část z nich se totiž kompletuje již ve výrobě. Malé množství montážních dílů představuje na stavbě velkou výhodu – přípravných prací je mnohem méně a celková doba instalace je tak výrazně kratší.

Utěsněno z výroby

Prefabrikace nejen zjednodušuje montáž, ale také podstatně zvyšuje její spolehlivost. Stejně jako u sprchových odtoků a kanálků Geberit určených pro sprchy v úrovni podlahy, i v případě ploché sprchové vaničky Geberit Setaplano je izolační fólie připojena k rámu již ve výrobním závodě. S tímto chytrým řešením předejdete možným chybám během montáže, a to zvláště v takových rizikových místech jako jsou rohy sprchového koutu.

Snadná montáž

Nezaměnitelný modrý montážní rám je vyroben z oceli upravené práškovou barvou. V závislosti na velikosti sprchové vaničky Setaplano se instalace provádí pomocí čtyř až šesti podpěr, které se v označených místech jednoduše zacvaknou do rámu a následně upevní do nehotové podlahy. Podpěry se pohodlně shora, pomocí standardního nářadí, zarovnají s úrovní podlahy, a poté se v požadované výšce bezpečně upevní fixačními zarážkami.

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano. Ocelový rám a izolační fólie se montují již ve výrobním závodě. Následná instalace na stavbě je proto výrazně jednodušší a spolehlivější

Praktická zápachová uzávěrka

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vybavena zápachovou uzávěrkou, která se snadno čistí. Je k dispozici ve dvou modelech: s výškou vodní uzávěrky 30 mm nebo 50 mm a tomu odpovídající hydraulickou kapacitou 0,5 l/s nebo 0,65 l/s. Oba modely lze po umístění do montážního rámu zarovnat do požadované pozice otočením o 360°. Zápachová uzávěrka se připevňuje velmi jednoduše prostým zacvaknutím do předmontované objímky. Nádobka uzávěrky z elastického plastu je velmi praktická na údržbu, neboť ji lze jedním pohybem ruky vyjmout a vyčistit.

Další informace a fotografie najdete na www.geberit.cz/setaplano.

Autor:
Foto: Archiv Geberit