POL-SKONE – spolehlivý dodavatel dveřních a okenních výrobků

S ohledem nejen na funkční parametry, ale i na vysokou estetickou vkusnost – tak jsou vyráběny otvorové výplně POL-SKONE. Široká nabídka vytříbených tvarů, barev a desénových řešení umožňuje stylová řešení pro různorodé interiéry. Při vybírání dveří, oken a doplňků se tak nemusíte uchylovat ke kompromisům.

Firma POL-SKONE, úspěšný polsko-švédský koncern, funguje na českém trhu již od roku 2003. Z centrály v Hradci Králové zajišťuje distribuci interiérových dveří a zárubní, oken a vstupních dveří po České republice a na Slovensko. Firma spolupracuje jak s prodejními a stavebními firmami, tak i s interiérovými studii, developery a koncovými klienty.

Bohatý sortiment, který je schopen uspokojit všechny tyto skupiny zákazníků, je plně certifikován.

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou specialitou firmy POL-SKONE. Kvalitní konstrukci zajišťuje dřevěný borovicový rám několika typů výplní (voština, dřevotříska plná a vrtaná, masiv). Rovněž povrchových úprav je dostupných mnoho. Dobrý poměr kvalita/cena nabízí dveře foliované vhodné pro projektové zakázky, dveře laminované přináší věrnou imitaci přírodního materiálu a odolají intenzivnímu používání např. v hotelech nebo kancelářích, dveře dýhované zútulní interiér nádechem přírody a jedinečnou texturou dřeva (možné též provedení v mořené dýze), dveře stříkané (barvami vzorkovníku RAL nebo NCS) mohou být naopak provedeny v mnoha živých barvách a přímo vyzývají k využití např. ve školách.

Elegantní posuvné dveře PATIO LIFE se dodávají dřevěné nebo dřevo-hliníkové

Okna

I výrobě oken věnuje firma POL-SKONE patřičnou péči. Sortiment obsahuje veskrze poctivá, dobře těsnící a komfort zajišťující okna mnoha typů o profilech 68 mm, 78 mm, 90 mm nebo 115 mm. Namátkou lze uvést v poslední době oblíbená eurookna vyrobená z dřevěných, vícevrstvých a lepených profilů, která poskytují příjemný vzhled i vlastnosti (izolační vlastnosti, životnost, možnost oprav). Dřevohliníková okna, která z konstrukce eurookna vycházejí, kombinují výhody obou materiálů; příjemně působící dřevo s ochraňujícím bezúdržbovým hliníkem, který oknům navíc propůjčuje elegantní vzhled.

Firma dále nabízí okna skandinávského systému, která se otevírají ven – to je v českých podmínkách sice nezvyklé, ale uvažme získané výhody: otevírání okna ven je ideální u malých prostorů, neboť šetří místo, při manipulaci s oknem není nutné přemísťovat předměty na parapetu a okno nabízí lepší utěsnění díky větru (který tlačí rám křídla na utěsnění na zárubni).

Venkovní vchodové dveře

Vchodové dveře jsou reprezentativní bránou, která musí splňovat kromě estetických požadavků i bezpečnostní. V nabídce POL-SKONE najdete mnoho druhů vchodových dveří a nesčetně variant výplní a barevných provedení. Na své si tak přijde opravdu každý. Všechny dveře mají speciální masivní konstrukci a takové provedení, že jsou zajištěny bezpečnostní standardy a splněny všechny normy.

Interiérové dveře VERIMO bílé

Doplňky

Firma POL-SKONE zajišťuje i dodání dveřních doplňků – klik normálních i bezpečnostních, okenních klik, bezpečnostních vložek zámků, panikových a kartových zámků a elektronických hotelových systémů. Jedná se o následující výrobce: M&T, ACT servis, Axa, ASSA ABLOY a FAB a Eclisse. Výhodou při výběru těchto doplňků je upravení dodávaných dveří tak, aby splňovaly přání zákazníka a požadavky na bezpečnost!

Vchodové dveře ARGALI

Další informace a poradenství

Uvedené představení sortimentu zachycuje hlavní kategorie výrobků. K bližšímu seznámení s produkty a možnostmi můžete kromě internetových stránek využít nyní i novou vzorkovnu v centru Hradce Králové, kde na vás čekají zkušení prodejci (viz kontakty).

V neposlední řadě doporučujeme navštívit 20.–24. 9. 2016 veletrh FOR ARCH 2016, kde firma POL-SKONE vystaví svůj sortiment a kde bude opět k dispozici odborné poradenství. Najdete ji v hale 5 č. stánku B11.

Vzorková prodejna:
Foerstrova 1688/8, 500 02 Hradec Králové, otevírací doba: Po–Pá: 8.00–17.00

Sklad a administrativa: Náchodská 607 (areál firmy Sport auto), 503 01 Hradec Králové, otevírací doba: Po–Pá: 8.00–17.00

¹) Zpracováno ze stránek www.pol-skone.cz a z katalogu POL-SKONE 2016
Autor: Šárka Melicharová
Foto: Archiv firmy