Nová generace světlíků VELUX zahrnuje řadu technických inovací

Pozvěte si domů více denního světla než kdy dříve

Po úspěšném loňském představení nové generace světlíků, které získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award, společnost VELUX s potěšením oznamuje rozšíření svého portfolia a představuje tři další maxi velikosti obdélníkových tvarů.

Nová generace světlíků VELUX zahrnuje řadu technických inovací, jejichž výsledkem je moderní minimalistický design, vynikající energetická účinnost, dostatek denního světla i skvělá zvuková izolace, což vytváří dokonalé vnitřní klima a klidné místo k odpočinku. K pohodě uživatelů přispívá i osvědčená odolnost světlíků proti povětrnostním vlivům či vloupání, bezúdržbový PU rám a zejména poskytovaná 10letá záruka. Díky dešťovému senzoru si majitelé domů mohou bez obav z nečekaného deště užívat komfortní vnitřní prostředí, protože větrání střechou jim zajistí odvod teplého a vydýchaného vzduchu. Všechny varianty lze vybavit diskrétně umístěnými solárně poháněnými markýzami nebo zatemňujícími roletami i sítěmi proti hmyzu.

Minimalizovaná pohledová šířka rámů nové generace elegantních světlíků VELUX vyznačující se bezrámovým zasklením a diskrétním umístěním stínění poskytuje maximum denního světla. Zároveň umožňuje plnou kontrolu nad vnitřním prostředím a zajištění optimálních podmínek v interiéru zásluhou vynikající energetické účinnosti zasklení, zvukové izolace a účinné tepelné ochrany.

Větrání střechou jim zajistí odvod teplého a vydýchaného vzduchu.

Rozšíření portfolia o nové rozměry posiluje pozici značky VELUX na trhu a umožňuje snadněji se přizpůsobit konkrétním požadavkům projektů.

V roce 2022 zahrnoval katalog velikostí nové generace světlíků VELUX deset rozměrů, včetně větších, jako jsou 150 × 150 cm a 200 × 100 cm. Nyní se portfolio rozšíří o tři nové maxi velikosti: 150x80 cm, 150 × 120 cm a 200 × 60 cm. Tyto rozměry jsou navrženy tak, aby odpovídaly modulovým vzdálenostem dřevěných stropních konstrukcí, což usnadní proces navrhování a instalace. Architekti a designéři tak mají příležitost uvést do života své kreativní představy a majitelé domů si mohou užívat výhod moderního a elegantního domova zalitého přirozeným světlem.

Rozměry světlíků jsou navrženy tak, aby odpovídaly modulovým vzdálenostem dřevěných stropních konstrukcí.

Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout tyto nové, větší velikosti světlíků VELUX. Náš závazek k inovativnímu designu a vynikajícímu výkonu již byl oceněn cenou Red Dot Design Award a nadále posouváme hranice toho, co je možné,“ říká architekt společnosti VELUX Marek Petrík.

Rozšířené portfolio velikostí lépe vyhoví požadavkům projektantů a technický servis a poradenství společnosti VELUX vás podpoří v průběhu celého procesu realizace.

Fotogalerie

Autor: VELUX
Foto: VELUX