Premiérový technický seminář v Training Center UZIN

Ve čtvrtek 16. listopadu 2017 se uskutečnil první „ostrý“ technický seminář pro zástupce obchodních partnerů UZIN s.r.o. v nových prostorech společnosti. Namísto dlouhé teorie bylo po úvodním přivítání jednatelem společnosti Ing. Bělohlávkem přikročeno rovnou k praktickým ukázkám novinek z programu podlahové stavební chemie UZIN.

V první části byly prezentovány prémiové, super rychlé stěrkovací hmoty progresivní řady GENERATION S: UZIN NC 112 Turbo a UZIN NC 170 LevelStar. Velkému zájmu se těšilo i montážní lepidlo na soklové lišty a profily UZIN FONDUR HighTack – „co FONDUR HighTack slepí, už nikdo neodlepí”...

Po krátké přestávce a občerstvení se pozornost soustředila na alternativní technologii suchého lepení podlahových krytin. A to nejenom plošné lepení, ale i lepení podlahových krytin na schody a lepení soklových lišt a profilů. Zde byly představeny postupy a výhody při lepení oboustranně lepivými foliemi SIGAN a PLURATEX, STEPTECK a páskou UZIN U-TACK.

Premiéra v Traning Center UZIN se vydařila a potvrdila správnost rozhodnutí využít nové prostory pro opakované technické semináře. Vždyť další se konal hned následující pondělí 20. listopadu, tentokrát na téma obkladů a dlažeb technologií CODEX, a to s nemenším úspěchem.

Termíny seminářů budou průběžně „vyvěšeny” na webových stránkách společnosti UZIN v rubrice semináře a výstavy. Více informací získáte na www.uzin.cz.

Tým UZIN se těší na další setkávání se svými partnery v novém školicím středisku a přeje všem úspěšný rok 2018 a hodně spokojenosti s výrobky všech značek zastřešených mezinárodním koncernem Uzin Utz AG (UZIN, WOLFF, PALLMANN, ARTURO, CODEX, RZ).

Autor: Ing. Vladimír Kouba
Foto: Archiv firmy