Přijďte si s Ruxem zahrát golf

Příjemné zpestření všedních dnů pro své zákazníky a příznivce připravuje pražská společnost RUX. V polovině května, konkrétně 16. a 17., se všichni zájemci mohou setkat na chystaném sympoziu v příjemném prostředí golfového klubu v Podbořánkách na Rakovnicku. A jak už ze samotného místa konání vyplývá, bude na programu nejen představení sortimentu RUX, ale také samotná hra v golf. Zájemci si tak doufejme i přes nevyzpytatelnost květnového počasí budou moci vyzkoušet na vlastní kůži vše, co tato hra obnáší.

Po loňském úspěchu obdobné akce se společnost RUX rozhodla pokračovat v nastoupeném trendu a pro hráče i nehráče z řad partnerů připravila i golfové soutěže.

Samozřejmě kromě golfu představí firma RUX své systémy lešení, s jejichž pomocí lze spolu s dalšími lešenářskými komponenty postavit rychle a jednoduše lešení pro libovolné objekty a účely.

K vidění tedy bude například nejrozšířenější systém fasádního rámového lešení RUX – Super, s nímž je možné sestavit lešení vhodné pro všechny objekty. RUX – Super se vyznačuje především možností snadno aplikovat závěsné příčníky, které nahradí jinak náročnou montáž příhradových nosníků. Základní prvky rámového lešení lze až do výše 10,5 zpojízdnit. Systém vyniká bohatou škálou doplňků, vysokou bezpečností, tuhostí a naproti tomu nízkou hmotností.

Pro náročnější lešenářské konstrukce disponuje firma prostorovým lešenářským systémem s označením RUX – Variant. Ten se vyznačuje ojedinělým způsobem kruhového připojování příčníků do talířů – tzv. misek stojin – ve všech směrech. Celkově lze tedy na jednu misku připojit až 8 stojin a bezproblémově sestavit kruhové konstrukce, jako jsou například různé komíny, věže apod. Spoj se vyznačuje vynikající tuhostí i při namáhání konstrukce. RUX – Variant je možné používat nejen jako fasádní a modulové prostorové lešení, ale také jako podpěrný systém.

Předchozí systém doplňuje podpěrný systém RUX – VS 500 s nosností 50 tun na jednu podpěru. Podpěry jsou skladebné z jednotlivých modulů až do 12 m výšky a jsou využitelné jak ve vertikální, tak i horizontální poloze.

Zajímavé nabídky se po oba květnové dny budou týkat i pojízdných hliníkových věží RUX – Mobilo. Hliníkové věže jsou díky své nízké hmotnosti a jednoduchému kompletování určeny širokému spektru uživatelů. Vynikající technické parametry pojízdných věží zaručují bezpečnost práce až do 14,4 m pracovní výšky.

Lešenářské systémy RUX pamatují i na vytvoření provizorního zastřešení. Za tímto účelem je tu systém RUX – Alu Rasant, který umožňuje výstavbu účinného zastřešení v libovolné délce a šířce až do 40 m.

Kromě ucelených lešenářských systémů lze ve firmě RUX zapůjčit i další potřebné doplňky jako jsou například stavební plošiny, výtahy, vrátky věžové plošiny atd.

To vše budou moci zájemci shlédnout v polovině května, takže teď jen stačí pár lekcí golfu, něco málo z pravidel, golfové etikety a termínů a hurá do Podbořánek!

Autor: Šárka Tužilová
Foto: Archiv firmy