Pro hosty jen to nejlepší: Umyvadla ze smaltované oceli Kaldewei

Dobří přátelé či příbuzní neočekávaně ohlásili svou návštěvu a vy jim samozřejmě rádi nabídnete přenocování ve svém domě. Místa na spaní jsou rychle připravená, stoly a židle pro společnou večeři jsou na svém místě. Vše je dokonalé a dobrý dojem je zaručen. Bylo by skvělé, aby i koupelna pro hosty splnila svou funkci dokonalé vizitky bydlení. Konec konců je to prostor s největší intimitou a jako takový by měl zářit čistotou a komfortem.

U koupelen pro hosty to kvůli střídání použivatelů platí dvojnásob. To všechno jsou důvody k tomu, proč je dobré právě tento prostor zařídit odolným vybavením se snadnou údržbou, které navíc obzvláště dobře vypadá.

V dnešní době stačí jen malé změny k tomu, aby stávající prostor dostal moderní vzhled a nabyl zcela nové hodnoty. Například po léta používané keramické umyvadlo lze zcela jednoduše nahradit moderním, tvarově zajímavým modelem ze smaltované oceli Kaldewei. Umyvadla Kaldewei přesvědčují jedinečnou kvalitou materiálu a nadčasovým designem, navíc se dokáží přizpůsobit nejrůznějším montážním situacím.

Smaltovaná ocel se stává pro umyvadla novým standardem

Čištění a údržba umyvadel Kaldewei jsou snadné jako dětská hra, protože jsou sériově vybaveny Perl-Effektem usnadňujícím celkovou údržbu. Jedno přejetí měkkým a vlhkým hadříkem postačí k tomu, aby se umyvadlo lesklo jako nové. Čištění koupelny pro hosty tak zabere jen minimum času, takže jej lze rychle provést kdykoliv.

S novým umyvadlem od Kaldewei dodá každý majitel domu koupelně pro hosty působivé akcenty a vytvoří prostor, ve kterém se budou hosté cítit dobře. Díky mimořádným vlastnostem materiálu (smaltovaná ocel) jsou umyvadla od Kaldewei velmi odolná a mají dlouhou životnost, a proto na ně Kaldewei poskytuje 30letou záruku. Trhliny či zabarvení, často známá u keramických umyvadel, patří minulosti. Což je o důvod víc, proč nečekat s výměnou nepěkných nebo nemoderních umyvadel a pořídit si současné umyvadlo ze smaltované oceli. Majitel tak může velmi snadno a rychle zajistit dlouho trvající zkrášlení koupelny pro hosty. Nová hodnota koupelny pro hosty dodá svým návštěvníkům skutečný pocit vážnosti.

O Kaldewei

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG je celosvětovým partnerem pro realizaci vysoce kvalitních řešení koupelen ze znamenitého materiálu – smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 500 sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Výrobky ze smaltované oceli Kaldewei se v koupelně osvědčují již celá desetiletí díky svým zřejmým materiálovým přednostem. Podnik byl oceněn jako „značka století” a díky spolupráci s renomovanými návrhářskými studii obdržel více než 120 cen za design. Firma Kaldewei, založená v roce 1918, je dnes spolu se svými dceřinými společnostmi a obchodními partnery zastoupena ve více než 80 zemích světa.

Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG
Foto: Archiv firmy