Probuďte skryté možnosti interiéru

Čisté linie, elegance, síla jednoduchosti, to je systém skrytých zárubní XINNIX, jenž nabízí nové varianty řešení domácností a kanceláří.

Se skrytými zárubněmi se dveře stávají součástí stěny, kde vytváří hladkou, jednolitou plochu. Na první pohled je ani nezaznamenáte, odhaluje je pouze tenká obvodová linie. Skryté zárubně XINNIX získávají stále na větší oblibě nejen díky kvalitnímu technickému zpracování, ale právě i díky možnostem zakomponovat dveře do širokého spektra povrchových úprav stěny. Můžete se rozhodnout, chcete-li dveře potlačit, nebo je naopak vyzdvihnout a učinit z nich ozdobu místnosti. Svým zpracováním podtrhávají minimalistickou tvář interiéru, a proto jsou aktuálně středem zájmů mezi architekty a bytovými návrháři.

Technologie skrytých zárubní je nejen designovým, ale také funkčním prvkem s dlouholetou životností. Dveře můžete otevírat z líce stěny ven i dovnitř, vlevo nebo vpravo. Pokud však potřebujete uspořit prostor v místnosti, pak jsou nejlepší variantou posuvné dveře se skrytou zárubní, které čisté linie v interiéru zachovají. Variabilita skrytých zárubní umožňuje osazení dveřního křídla od podlahy po strop do výšky až 3 metrů. Dveře se pak stanou doslova šperkem vašeho domova. Součástí systému skrytých zárubní je samozřejmě zámek s tichým chodem a magnetickou střelkou, jakož i těsnění pro tiché zavírání, které poskytne dokonalý akustický komfort.

Kliky jako stylový doplněk

Ideálním doplňkem ke skrytým zárubním, který dotvoří elegantní vzhled dveří, jsou kliky z kolekce TWIN LUXUS Selection obsahující modely navržené předními italskými designery. Výhodou těchto klik je především příjemný tvar na dotyk a moderní vzhled. Luxus selection navíc nabízí možnost sladit interiérové kliky s okenním a také bezpečnostním kováním na dveře vstupní.

Předností je jednoduchá a pevná montáž, protože kování je prošroubováno skrze dveřní křídlo a upevněno fixačními nálitky, které zajistí dlouhou životnost, rovněž jako kvalitní materiály. Modely z této kolekce jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů s vysokou odolností a jsou plně certifikovány. Doporučení si jednoznačně zaslouží povrchová úprava inoxchrom, která vyniká právě odolností vůči mechanickému poškození od klíčů či prstýnků a svou barevností se podobá nerezu a dává tak příležitost zkombinovat kliky s ostatními prvky v interiéru, jako jsou úchyty na kuchyňské lince, na nábytku a podobně.

Na povrchu navíc nejsou znatelné otisky prstů, díky tomu je inoxchrom nenáročný na údržbu a je vhodný jak do soukromých, tak i vysoce frekventovaných prostor (hotely, školy, nemocnice...). Pokud hledáte funkční a designový prvek do nového domu, s kováním značky TWIN naplníte své představy a jistě Vás potěší i to, že na dveřní kliky v této úpravě je poskytována záruka až 15 let.

Inspirujte se a objevte možnosti unikátních realizací obytných i kancelářských prostor, které společnost TWIN přináší.

Fotogalerie

Autor: Bc. Michaela Boudová
Foto: Archiv firmy