PROFIGLAZING – tým pro Vaše zakázky se sklem

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny, která působí na trhu s plošinami již 25 let, uvedla v roce 2015 novou zajímavou techniku – vakuové manipulátory nebo také zasklívací roboty. Kvůli rostoucímu zájmu letos vyčlenila i rma tomuto segmentu samostatnou divizi, kterou pojmenovala PROFIGLAZING. Pro všechny společnosti a živnostníky, kteří poskytují své služby v oblasti zasklívání, manipulace s tabulovým sklem či obklady fasád, tak vznikla možnost využít nejmodernější postupy pro vyšší efektivitu činností a bezpečnost jednotlivých instalací.

Po třech letech tým pracovníků, kteří mají na starost rozvoj pronájmu a prodeje vakuových manipulátorů, dokázal realizovat stovky náročných zakázek pronájmu a úspěšné prodeje zákazníkům. Příznivá situace ve stavebnictví přináší mnoho zajímavých projektů, mnohdy technologicky náročných, a tím klade větší nároky na zavádění nových pracovních postupů. Společnost ROTHLEHNER nastavila prodejní a pronájemní procesy dle osvědčeného 25letého know how ze segmentu plošin. Výsledkem dosavadního vývoje je, že se podařilo zákazníky přesvědčit o výhodnosti nasazení této vakuové techniky právě v této době a celá divize zasklívání zaznamenala velmi dynamický nárůst. Přirozeně se tak divize na začátku roku vyčlenila pod vlastní značku PROFIGLAZING.

Instalace zasklení kolem schodiště v Sedmpánech

Široká škála techniky

Současný tým se skládá z 8 kmenových zaměstnanců. Hlavním posláním PROFIGLAZING je realizace zakázek s pomocí moderní techniky a prodej této techniky s důrazem na maximální možnou spokojenost zákazníků. Díky výborným referencím, profesionálnímu přístupu k rozvoji nového trhu a bohatým odborným zkušenostem získala společnost ROTHLEHENER pro divizi PROFIGLAZING postupně výhradní zastoupení tří nejvýznamnějších světových výrobců vakuové manipulační techniky. Dnes tak nabídka manipulátorů zahrnuje více jak 50 modelů značek Smartlift, GLG a HH-INTELLITECH. Prodejní aktivity PROFIGLAZING pokrývají území ČR, SR, Polska a Maďarska.

Vakuový manipulátor Gerenuk 500

Prodej i pronájem

Pronájemní park má v současné době k dispozici 14 moderních zařízení a další investice do rozšíření jsou v běhu a samozřejmě připraveny i pro další rozvoj infrastruktury. Poslední akvizicí je výkonná savka VIAVAC nebo manipulátor Smarlift Giant s nosností až 800 kg. Divize sídlí ve vlastních prostorech uzpůsobených jako servisní, předváděcí a školící středisko.

PROFIGLAZING na trh instalace skla a fasádních obkladů přináší následující služby založené na dlouholeté zkušenosti z pronájmu a prodeje pracovních plošin:

  • Prodej vakuových manipulátorů předních světových značek.
  • Pronájem vakuové techniky.
  • Pronájem včetně profesionální obsluhy.
  • Odborné poradenství a hledání možných postupů pro technologicky náročné situace.
  • Záruční i pozáruční servis dodané techniky.
  • Instalace skel s velkou hmotností až 800 kg, instalace s možností podvlečení až do výšky 17 m.
Vakuový manipulátor Gerenuk 500

Všechny služby jsou poskytovány na klíč, tj. vždy se snažíme maximálně zjednodušit rozhodování nebo řešení průběhu zakázky našim zákazníkům. Pronájem vakuové techniky začíná nezávaznou konzultací na místě, vytipováním vhodného stroje, přehlednou nabídkou nájmu a realizací – tj. dopravou na místo a z místa, zaškolením a případně využitím zkušených realizačních techniků PROFIGLAZING.

Glaslift 351 při instalaci výlohy

Realizace a reference

Podívejte se na webové stránky divize PROFIGLAZING, kde je řada případových studií z již realizovaných zakázek, najdete zde i další technické informace a přehled všech nabízených zařízení. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, těšíme se na Vaše zakázky. Rádi Vám zprostředkujeme i reference od našich spokojených zákazníků jako jsou PKS Okna, EU Okna, Sklenářství KOS, Hinton, SKANSKA, Metrostav a další.

Kontakt: Rothlehner pracovní plošiny s.r.o., Divize PROFIGLAZING, tel.: +420 281 090 590, e-mail: info@profiglazing.cz, www.profiglazing.cz

Fotogalerie

Autor: Marek Tomášek
Foto: Archiv Rotlehner