Projekt YTONG dům s novými webovými stránkami

Společnost Xella CZ představila na letošním stavebním veletrhu IBF nejen novinářům, ale i všem návštěvníkům hned několik novinek. Kromě tepelněizolační tvárnice YTONG LAMBDA, o které jsme psali v [1], to byla nová produktová značka Silka a zahájení provozu webových stránek www.ytong-dum.cz. Stavebníci nyní mají jedinečnou možnost získat všechny potřebné informace o projektu YTONG dům a jeho partnerech přehledně na jednom místě. Web byl vytvořen tak, aby dal investorům dokonalý přehled o všech možnostech projektu a pomohl jim naplnit jejich individuální představu o novém domě. To vše v souladu s klíčovými benefity celého projektu, jimiž jsou služby, kvalita a úspory.

Www.ytong-dum.cz – ještě lepší podpora stavebníků

Vysoký komfort bydlení, projekt na míru, výrazné úspory při výstavbě, odborná pomoc zdarma a reference na realizační firmy – takové jsou základní benefity, které nabízí projekt YTONG dům. Společnost Xella CZ v něm propojila jak osvědčené společnosti, které nabízejí projekty typových domů (Agentura NÁŠ DŮM, ERLIS projekt), tak výrobce stavebních materiálů (KM Beta a Velux Česká republika). Výsledkem je na českém trhu jedinečný produkt, který zaručuje individuálním investorům, že cesta k jejich novému domu bude jednodušší a ekonomicky výhodnější: „Jsme první a jediní, kdo je schopen nabídnout něco víc, než jen typový dům za dobrou cenu. Projekt YTONG dům je vhodný zejména pro stavebníky, kteří hledají prověřenou kvalitu, ale zároveň potřebují individuální přístup a vědomí, že za sebou mají po celou dobu realizace pomoc spolehlivého partnera. Celý tento projekt naplňuje dlouhodobou strategii společnosti Xella CZ, v níž kvalitní a široké produktové portfolio zdicích materiálů je stále pevným základem. Chceme však našim partnerům poskytovat také poradenský servis, a umožnit jim tím vytěžit maximum ze zkušeností, které naši specialisté nasbírali za celou dobu, kdy působíme na trhu,” dodává koordinátorka celého projektu, Ing. Ivana Havlíčková, projektová specialist-ka společnosti Xella CZ.

Hlavním komunikačním nástrojem projektu jsou webové stránky www.ytong-dum.cz, které byly spuštěny 17. března 2007, spolu se zahájením IBF. V souvislosti s rostoucím počtem partnerů a projektů byla inovována jak struktura informací o projektu, tak i grafické ztvárnění. Layout nyní koresponduje s moderním vizuálním stylem celé společnosti Xella CZ a odráží její aktuální komunikaci v linii „Máme plán...”.

Krátce o společnosti Xella International GmbH

Xella International GmbH patří k lídrům na evropském i světovém trhu se stavebninami. Se zhruba 7 200 pracovníky na celém světě dosahuje ročního obratu přesahujícího 1,3 miliardy eur. K nejznámějším produktům koncernu Xella patří bílý pórobeton značky YTONG. Ročně vyrobí 300 pracovníků ve třech českých závodech cca 1 000 000 m3 tohoto přesného stavebního materiálu. Xella se specializuje také na další silikátové výrobky a sádrovláknité desky. Do portfolia tohoto mezinárodního koncernu patří kromě značky YTONG také FERMACELL (sádrovláknité desky), SILKA (silikátové výrobky), HEBEL (materiály pro průmyslové stavby), AESTUVER (protipožární desky) a MULTIPOR (desky s minerální izolací). Více informací najdete také na: www.xella.cz.

Literatura a zdroje:

[1] Dudák, M.: YTONG LAMBDA Jednoplášť pro nízkoenergetické stavby. Stavebnictví a interiér č. 2/2007, str. 4

1 Deee Communication, Jan Neuwirth, jan.neuwirth@deee.cz, tel.: 602 389 071, 241 480 356


Autor: Mgr. Jan Neuwirth
Foto: Archiv firmy Xella CZ s.r.o.