RADIK KLASIK - R

Snažíte se snížit náklady na vytápění a přitom máte doma stále ty „staré“ litinové radiátory? Pak je ten pravý čas – jednoduše je vyměňte za nové. Například za model RADIK KLASIK – R, deskový radiátor oblíbený v případě rekonstrukcí. Umožňuje nahradit starý radiátor bez nutnosti řezat nebo svařovat trubky. Nové topení bude vypadat nejen efektně, ale umožní snížit i náklady na vytápění.

Přestože trh nabízí mnoho řešení otopných systémů, deskové radiátory zůstávají i nadále oblíbenou klasikou a společnost KORADO nabízí kvalitní otopná tělesa v mnoha barevných variacích. Designové úpravy dovolují instalovat radiátor jak do moderních, tak i klasických interiérů.

Tradiční vytápění a snadná rekonstrukce

Radiátor je ideálním řešením pro ty, kteří upřednostňují tzv. sálavé topení. Nevzhledný článkový však již dávno nahradil deskový. Dokáže poskytnout vysoký výkon, na rozdíl od svého předchůdce však zabere méně místa, dotváří styl bydlení a také se snáze udržuje. V případě rekonstrukce je výhodné použít typ RADIK KLASIK - R, který je ideální náhradou za starý litinový nebo ocelový článkový radiátor s roztečí 50 cm. Zkušená firma zvládne nahrazení čtyř radiátorů zhruba za 5 hodin a investice do nového účinnějšího topení je navíc velmi nízká. Razantně se zkrátí i doba návratnosti finančních prostředků. Nové moderní radiátory lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů.

Varianty otopných těles

Otopná tělesa RADIK KLASIK - R lze pořídit ve třinácti délkách od 40 do 200 cm a v hloubkách od 7 do 15 cm. Připojovací rozteč na otopný systém je 50 cm. Tělesa lze využít pro levé i pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy.

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na webových stránkách www.korado.cz.

Autor: Mgr. Lidmila Kábrtová
Foto: Archiv firmy