Rannila – spolupráce na profesionální úrovni

Na letošním stavebním veletrhu For Arch v Letňanech se opět představila známá společnost Rannila Velvary, zabývající se výrobou lehkých střešních krytin a doplňků. Rannila Velvary je dynamicky se rozvíjející stabilní společnost, která je členem finského ocelářského koncernu Rautaruukki Group. Daří se jí neustále zvyšovat prodejnost, zvláště v průmyslových oblastech, kde se nejvíce uplatňují nové fasádní a konstrukční systémy.

V rámci nové služby představené na stavebním veletrhu a nazvané Rannila Projects, uskutečňuje společnost záměr vytvořit v celosvětovém měřítku partnerství s projektanty a architekty při tvorbě projektů. Cílem společnosti je pomoci při optimálním zastřešení objektů. Hlavní možnosti této služby spočívají v technickém poradenství, logistických manipulacích, dohledu na místě stavby a rozpočtovém softwaru.

Každý systém je přizpůsoben speciálním požadavkům, vyplývajících z individuálních požadavků. Tím se napomáhá k optimalizaci nejlepšího způsobu upevnění a docílení nejvyšší odolnosti. Společnost Rannila získala v tomto směru značné zkušenosti. Disponuje širokým rozsahem alternativ a možností k eliminaci druhotné termodynamické práce kovu v závislosti na povětrnostních podmínkách.

Jedná se zejména o zátěžové-stavební desky, kazetové konstrukční panely, podpěrné rámy, střešní plechy, plášťové systémy Liberta, Fasseti a Rannila Design.

Celkový rozsah nabídky profilů, jejich výška a šířka, již samy o sobě vybízejí k použití desek a panelů Rannila, které rozšiřují možnosti architektů při projektování ocelových konstrukcí. To zahrnuje i jednoduché, dvojité nebo trojité konfigurace rozteče, a tím i použití pro stavbu velkých střešních ploch například sportovních hal, plaveckých bazénů apod.

Produkty a systémy Rannila projects byly pečlivě testovány pro optimální provozní hodnoty ve vlastních výzkumných centrech a vývojových zařízeních a jejich kvalita je osvědčena i klíčovými oficiálními místy.

Není bez zajímavosti, že společnost získala na letošním stavebním veletrhu For Arch »čestné uznání« za realizaci a vzhled svého výstavního prostoru, který byl celý postaven z těchto produktů. Více informací o širokém portfoliu nabízených výrobků získáte na adrese www.rannila.fi.

Autor: Radek Charvát
Foto: -