S.A.S. - pravděpodobně nejtišší laminátová podlaha na světě!

Nároky kladené na laminátové podlahy trvale rostou. Jedním z nejdůležitějších témat těchto dní je redukce kročejového hluku. Naše řešení je:

S.A.S. je tvořen speciálním termoplastem, který proměňuje část akustické energie v energii tepelnou. Na rozdíl od ostatních systémů je zvuk nejenom redukován, ale ve velké míře absorbován podlahovým panelem. Odpadá nutnost realizace samostatné protihlukové vrstvy mezi podlahou a podkladem.

Systém S.A.S. je založen na zcela nové technologii. Redukce hluku vznikajícího při chůzi je dosaženo použitím pouze 0,3 mm silné vrstvy ze speciálního termoplastu, která je nanesena na spodní stranu každého podlahového panelu. Výsledkem této inovace je extrémně tichá laminátová podlaha, pravděpodobně nejtišší na světě.

Kromě redukce hluku o 50 % má laminátová podlaha S.A.S. další důležité přednosti:

• je ideální pro pokládku na podlahové vytápění, díky obzvláště nízkému tepelnému odporu, a tím i krátké době náběhu vytápění;
• tón při nášlapu je hlubší, a tím i příjemnější, srovnatelný s podlahou z masivního dřeva;
• příjemný pocit při chůzi díky téměř žádnému chvění podlahy;
• šetří click-profily díky minimálnímu průhybu podlahových dílců;
• není nutná žádná další podložka snižující hluk;
• úplně ekologicky odbouratelné, při likvidaci nezatěžuje životní prostředí.

Castello Silent click, Floorever Silent click a Taberstar Silent click jsou obchodní značky plovoucích podlah se systémem S.A.S. firmy Kronospan.

Autor:
Foto: Archiv firmy