SCHELL doplňuje nabídku samouzavíracích armatur pro veřejný prostor o novinku PETIT SC-M

Schell nabízí profesionální komplexní řešení v oblasti armatur pro veřejné sanitární prostory, na český a slovenský trh nyní uvádí novinku – směšovací samouzavírací armaturu Petit SC-M.

Robustní jednootvorová armatura Petit SC-M (”self-close-mixer") v celokovovém provedení s umělohmotnou kartuší je osazena eco-perlátorem a disponuje možností nastavení doby toku, čímž výrazně přispívá ke snížení spotřeby vody. Tato směšovací armatura s regulátorem teploty se spouští mechanicky, uzavírá se samočinně. Ve spojení s jejím robustním, vysoce odolným provedením je proto vhodná do velmi exponovaných veřejných prostor, jako jsou školy, úřady, sportoviště nebo obchodní centra. Vhodně tak doplňuje již běžně používanou verzi armatury PETIT SC na jednu vodu.

SCHELL PETIT SC-M objednací číslo 02 151 06 99

Doporučená maloobchodní cena 2 990 Kč bez DPH/107 EUR

V posledních letech jsou tyto armatury hodně oblíbené při stavbě a rekonstrukci školek”, sděluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce Schell pro ČR. „Jak je u výrobků SCHELL letitým standardem, Petit SC-M se vyznačuje kvalitním zpracováním a použitím hodnotných materiálů, proto je předurčena i pro ten nejnáročnější provoz.” Ekonomický provoz a vysoká spolehlivost jsou vlastnostmi, které zohledňuje čím dál více projektantů a výrobce vychází u armatury Petit SC-M trhu vstříc i výhodnou cenou. Proto se tato armatura prosadí i u stavebních projektů či rekonstrukcí s omezeným rozpočtem. Využití těchto samouzavíratelných armatur u zmiňovaných mateřských školek má svou logiku: „Bez problémů je díky lehkému chodu zvládnou ovládat i malé děti, k hygieně nemalou měrou přispívá samouzavíratelnost armatury, po umytí rukou již není třeba se jí dotýkat. Správci objektů se přitom nemusí obávat plýtvání vodou díky možnosti nastavení doby toku. Úrazům opařením potom předejdou možností omezení toku horké vody. Při nastavení minimální doby průtoku je možná úspora vody až o 50 procent vůči běžné kohoutkové baterii.

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.

Autor: Vlastimil Beránek
Foto: Archiv firmy