SCHELL – kvalita, která se počítá

Společnost SCHELL patří mezi hlavní světové výrobce armatur a instalační techniky. Kromě širokého sortimentu výrobků v oblasti rohových regulačních ventilů a připojovacích armatur firma dodává veškeré typy armatur pro veřejné sanitární prostory k umyvadlům i sprchám, WC i pisoárům.

Ve dnech 7. a 8. března 2012 pořádala firma SCHELL pro novináře press trip, jehož součástí byla jednak návštěva veletrhu SHK (Sanitär Heizung Klima) v Essenu, jednak komentovaná prohlídka moderního závodu Schell v Olpe s představením produktů a novinek v sortimentu firmy.

Úspěšná prezentace na veletrhu

Na veletrhu SHK v Essenu představila firma mnoho ze svého sortimentu. Odborníci i veřejnost tak měli možnost prohlédnout si výrobky tradiční německé firmy, která více než sedmdesát pět let pravidelně investuje do inovativních produktů a služeb a sází na vysoký standard materiálů i výrobního procesu.

Z vystavovaného sortimentu, který se těšil největší pozornosti, můžeme jmenovat např. armatury a splachovače pro veřejné sanitární prostory, rohové ventily s filtrem, nezamrzající venkovní připojovacími ventily nebo elektronické splachovače WC a pisoárů.

Komplexní sortiment

Propagace firmy a jejích výrobků probíhá formou komunikační kampaně nazvané SCHELL Inside, která má oslovit především odbornou veřejnost, architekty, designéry a projektanty a představit výrobky v oboru veřejných a komerčních sanitárních prostor.

Základ tvoří nabídka senzorových i samouzavíracích umyvadlových armatur, elektronických i samouzavíracích sprchových armatur, splachovacích systémů pro WC a pisoáry (včetně senzorových), podomítkových montážních modulů i připojovacích a rohových ventilů v designovém provedení nebo s ovládáním zabezpečeným proti neoprávněnému odběru vody.

Elektronické umyvadlové a sprchové armatury

Výrobky s označením SCHELL jsou vyrobeny z robustních materiálů a většina z nich je instalována tak, aby poskytovala ochranu před poškozením vandaly. V případě armatur, které se používají v nepřetržitém režimu, je důležité již při plánování přemýšlet nad výstavbou, provozem a údržbou základního vybavení. Parametry výběru jsou odlišné od vybavení sociálního zařízení a koupelny do domácností a je nutné se seznámit se souborem pravidel, která se zabývají speciálními požadavky na instalaci, hygienu a funkčnost výrobku.

Zásadním kritériem výběru produktů je ekonomické hledisko podpořené aspektem hospodaření s vodou v rámci šetrného přístupu k životnímu prostředí a vodním zdrojům při zachování vysokých nároků na design a kvalitu výrobků.

Venkovní nezámrzný ventil Polar II
1 Zpracováno z tiskových podkladů firmy
Autor:
Foto: Archiv firmy