Garážová vrata Lomax. Sekční garážová vrata DELTA přímo na míru.

Společnost LOMAX & Co patří k největším výrobcům garážových vrat a předokenních rolet v České republice. Své zákazníky oslovuje především jednoduchostí svých řešení, moderním designem nebo technologickými inovacemi. Vzhledem ke vlastním výrobním kapacitám je Lomax schopen velmi pružně reagovat na aktuální požadavky zákazníků a do značné míry se spolupodílí na určování nových trendů na trhu. V lednu 2006 společnost LOMAX vyhodnotila celoroční soutěž pro své zákazníky. Vítěz získal vůz BMW 116i.

Celoroční soutěže „o 101 cenu" se mohli zúčastnit všichni zákazníci, kteří si v období od 1.1. 2005 do 30.11. 2005 u smluvních prodejců objednali vrata nebo rolety nejméně za 25.000 Kč. Tito zákazníci odpovídali na soutěžní otázku „Jaký bude součet hodnot na počítadlech kilometrů (celkových stavů) ke dni 16.12.2005 na všech vozidlech firmy LOMAX & Co s.r.o.?". Nejpřesněji odpověděl JUDr. Petr Kafka ze Znojma.

Na vítěze čekala skutečně lákavá cena – vůz BMW 116i, kterou zástupci společnosti LOMAX předali dne 5. ledna 2006 v sídle společnosti. Ostatní soutěžící čekalo dalších 100 cen (3 x domácí kino JVC, 97 x zimní sportovní bunda LOMAX).


Předání první ceny – vlevo výherce, vpravo Luboš Dufek, jednatel společnosti LOMAX

Jednatel společnosti Luboš Dufek přítomným novinářům řekl: „Jsme rádi, že se nám podařilo pana Kafku potěšit. Jak řekl, je velice spokojen s naším výrobkem – garážovými vraty. Těší se prý, až za nimi zaparkuje své nové auto. My mu přejeme, aby s ním najel spoustu šťastných kilometrů a už nyní vymýšlíme jakou další akcí našim zákazníkům uděláme radost."

Proč volit právě LOMAX?

 • LOMAX - jediná značka garážových a průmyslových vrat a předokenních rolet, na kterou můžete čerpat příspěvky od Programu podpory spotřebitelů ČR Rabatt,
 • SMLUVNÍ PRODEJCI PO CELÉ ČESKÉ I SLOVENSKÉ REPUBLICE,
 • TECHNICKÁ A CENOVÁ NABÍDKA PŘÍMO U ZÁKAZNÍKA JE NEZÁVAZNÁ A ZDARMA S MOŽNOSTÍ VÝRAZNÝCH SLEV.

Firma Lomax má zkušenosti s rychlou a kvalitní montáží již od roku 1992, může se pochlubit vlastní výrobou nabízených produktů. Tým vyškolených techniků a technických poradců provádí kompletní individuální nabídku zdarma, záruční a pozáruční servis je zde samozřejmostí. LOMAX je ochranná známka, registrovaná v několika zemích EU. Certifikace ISO 9001.

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA DELTA - vrata pro dodatečnou montáž.

Sekční vrata DELTA jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop.


Sekční garážová vrata DELTA

Sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů. Plášť tvoří galvanizovaný plech o síle 0,53 mm se vzorem STUCCO. Vrchní polyesterový nástřik je v bílé barvě. Výška sekce 500 a 610 mm, tloušťka 40 mm, s vnitřní polyuretanovou izolací a přerušenými tepelnými mosty. Spodní a horní sekce je ukončena hliníkovým eloxovaným profilem s gumovým těsněním. Sekce mají bezpečnostní zámky proti sevření prstů.

KONSTRUKCE - Kotvící vertikální stojky ve tvaru L s integrovaným těsněním – záruka stability a bezpečnosti. Celá konstrukce je z galvanizované oceli. Pro spojování profilů je použita technologie TOX. Tento systém zaručuje stálou pevnost konstrukce bez vrtání nebo poškození pozinkované vrstvy bodovými sváry.


Bílá barva a povrch s prolisem vzor STUCCO – vsazené madlo

OVLÁDÁNÍ - Torzní pružinou s možností doplnění elektropohonem. Vrata bez elektrického pohonu mají standardně 2 torzní pružiny.

VRATA NA MÍRU

Není nutné přizpůsobit otvor pro vrata výrobkům firmy LOMAX. Její výrobní technologie umožňuje vyrobit vrata přímo na míru, a to jak rozměrově, tak i přizpůsobením rozložení kazet.

Tepelné vlastnosti sekce: součinitel prostupu tepla U = 0,915 W/(m2K)

Základní provedení:

 • povrch se vzorem STUCCO
 • bílá barva RAL 9010
 • kazeta/lamela/středový prolis/bez prolisu

Barevné provedení - základní výběr imitací dřeva
Výběr z 2 500 odstínů barev.


Imitace DUB zlatý 212

Imitace BUK světlý 213

Imitace MAHAGON 205

Imitace DUB bahenní 215

Stavební připravenost

 • podlaha finálně hotová
 • vnitřní prostor garáže a špalety vyomítány na jemno
 • velikost nadpraží a ostění musí odpovídat jednomu ze tří typů kování
 • pro instalaci el. pohonu určí umístění zásuvky technický poradce


Sekční garážová vrata DELTA DECOR

Sekční garážová vrata DELTA DECOR - sendvič s prolisy kazet, podélnými drážkami, středovým prolisem nebo bez prolisů - stejné jako u klasických vrat DELTA.

Toto provedení je vyrobeno nejmodernější technologií nanesením speciální folie, která dokonale imituje dřevo, na ocelový pozinkovaný hladký plech. Další mechanickou úpravou a lisováním vznikne sekce, která je ve všech směrech daleko odolnější než samotné dřevo. Dlouhá životnost, dokonalá podoba dřeva a pevnost oceli jsou zárukou kvalitního výrobku.


Sekční garážová vrata DELTA CREATIVE

Provedení vrat DELTA DECOR uvedl LOMAX na trh před několika lety jako světovou novinku. Udal tak směr dalšího vývoje designu vrat. Vrata v tomto provedení se stala velmi žádaným produktem.

Sekční garážová vrata DELTA CREATIVE - sendvič osazený originálními dekorativními motivy bez prolisů – stejné jako u klasických vrat DELTA.

Ocelové pozinkované sekce s ochranným polyesterovým nástřikem nebo v jedné ze čtyř imitací dřeva, jsou garancí dlouhé životnosti. Barevné provedení vrat si určujete sami a navíc máte na výběr z 9 typů moderních nerezových prvků. Pokud ani to nestačí, tak si navrhněte i vlastní design. Stačí tužkou namalovat Vaši představu a návrháři v Lomaxu dořeší detaily. Moderní design a přizpůsobení novému miléniu jsou garancí Vaší jedinečnosti.

Originál každým coulem - pro svoji jedinečnost a variabilitu je provedení DELTA CREATIVE stále oblíbenější. Vrata osazená originálními prvky z ušlechtilé nerezové oceli získají svoji osobitost, jsou nezaměnitelná a dodají domu jedinečný vzhled s moderními prvky jednadvacátého století. Povrch nerezových částí se může barevně upravit nebo jim můžete ponechat moderní design leštěné oceli.

Výhody sekčních vrat

 • Důvěra – Al-spodní držák lanka s možností seřízení
 • Síla – pro bezpečnost celého systému se dodávají dvě torzní pružiny s pojistkami
 • Kvalita – povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost
 • Pevnost – vertikální stojka zpevňuje celou konstrukci s integrovaným těsněním
 • Logika – dokonalé spodní těsnění upevněné na Al-profilu
 • Bezpečnost – bezpečnostní zámky proti přiskřípnutí
 • Technologie – spojování profilů toxem zaručuje pevnost bez poškození pozinkované povrchové úpravy, čímž zabraňuje následné korozi
 • Životnost – nylonová ložisková kolečka.

Autor: Mgr. Jarmila Burešová
Foto: Archiv firmy LOMAX & Co s.r.o.