Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Skříňkové elektrické zámky ERBI

Výrobní program skříňkových elektrických zámků ERBI je zaměřen hlavně na estetickou stránku a to tak, aby design zámku tvořil lehkou linku v řadě šatních skříněk, nebo byl nerušícím prvkem boxu úschovny. Profesionální architekti tuto linku ještě zvýrazní citlivým výběrem barev ruček, které jsou zároveň krytem pro bezkontaktní přiložení čipových karet.

Našim nejnáročnějším zákazníkem je lídr v internetovém obchodě. Výdejní místa se zbožím, označená sloganem „Prodejna budoucnosti”, mají tisícovku boxů se zámky ERBI se speciálně doplněným hardwarem přímo v zámcích, připojených kabelem do řídicího centra. Elektrické zámky s kabeláží jsou zabudovány vně skříněk. Jednoduchá montáž na místě, snadné připojení kabelů, včetně prosvětleného vnitřního prostoru, a rychlý servis, byly hlavními požadavky investora. Celý vnitřní profil skříňky je plně využit pro objemné zboží. Následné napojení mezi bankou a řídícím centrem je záležitostí zadavatele.

Elektrické zámky s kabeláží jsou zabudovány vně skříněk

Inspirováni krásou aneb rádi sdílíme krásné zážitky

V prostorách těchto výdejních míst se opravdu nacházíte v časech budoucích. Po zaplacení objednaného zboží v automatu kráčíte po bodově nasvícené podlaze až k vaší otevřené skříňce. Odnášíte si zboží, ale i zážitek z krásného místa, které vás oslovilo jednoduchostí a dokonalostí.

Prodejna je vybavena různými velikostmi skříněk se zámky s pin kolíčkem

Český výrobce s 20 lety zkušeností

Výrobní sortiment elektrických šatních zámečků ERBI je velmi široký. Umíme se přizpůsobit náročným požadavkům zákazníka na bezpečnost i servis. Přiložené fotografie Vám naznačují, co vše se dá udělat se skříňkovým zámkem ERBI.

Jednoduchá montáž na místě, snadné připojení kabelů, včetně prosvětleného vnitřního prostoru, a rychlý servis, byly hlavními požadavky investora

Není to jen otevírání skříněk, ale i vytvoření atmosféry v prostoru, kde se skříňky nacházejí. V tomto prostoru musíte ocenit krásu a funkčnost.

Autor: Radomír Bednář
Foto: Archiv firmy