Soutěž o rekonstrukci střechy materiálem Ruukki

Ruukki, dříve Rannila, spustila v těchto dnech unikátní internetovou soutěž zaměřenou na renovaci střech, ve které vítěz získá krytinu Ruukki na renovaci střechy svého domu zdarma. Hlavní ceny budou navíc dvě, první vzejde z internetového hlasování, druhá bude vybrána komisí.

První hlavní cenu získá dům, který bude mít nejvíce hlasů. Hlasovat pro soutěžící domy mohou jednak jejich majitelé, kteří si fotku svého domu umístí na naši soutěžní stránku, a dále pak další osoby, které budou chtít podpořit právě ten který dům – kamarádi, přátelé, spolupracovníci, ale i úplně neznámí lidé, kteří svým hlasem vyjádří sympatie soutěžícímu objektu.

Druhou cenu pak určí Ruukki interně z dalších účastníků podle kritéria „dům, který si díky svému zevnějšku novou střechu zaslouží nejvíce".

Informace pro majitele

Soutěž je určena pro soukromé osoby – majitele rodinných domů, jejichž střecha by si zasloužila renovaci v podobě lehké ocelové střešní krytiny Ruukki. Akce se koná prostřednictvím internetové stránky www.ruukkistrechy.cz, na které soutěžící naleznou všechny potřebné informace. Na uvedené stránce v sekci „Renovace" jsou rovněž užitečné informace o způsobu, jak při renovaci jednoduše přejít z jiných typů střech (bitumen, pálená taška, apod.) na lehkou ocelovou krytinu od Ruukki. Jsou zde i ukázky již renovovaných střech z nedávné doby. Přihlásit svoji střechu můžete do 30. 8. 2010.

Informace pro realizační firmy

Do této nové zajímavé soutěže se mohou zapojit také realizační firmy, a to následujícím způsobem:

a) Umístit fotografii domu, u kterého bude firma renovovat střechu střešním systémem Ruukki prostřednictvím výše uvedené stránky v části „Renovace". Doporučujeme předem informovat majitele rekonstruovaného objektu, aby se předešlo případným nesrovnalostem.

b) Umístěním reklamní upoutávky (banneru) na svoji internetovou stránku. Tím zatraktivníte svoji domovskou prezentaci a také podchytíte nové zájemce o renovaci střechy.V případě zájmu prosím kontaktujte Ruukki CZ na informace@ruukki.com.

c) Informovat zákazníky, kteří návštíví jejich prodejnu tím, že na pult umístí malý stojánek s informací o akci.

Autor: Ing. Jiří Češka
Foto: Archiv firmy