Spokojený zákazník je u nás na prvním místě

Společnost Stavebniny a ateliér fasád, s.r.o., kterou představujeme v tomto článku, vznikla z malé prodejny téměř před dvaceti lety. Pod uvedeným názvem je známá od roku 2004. Firma začínala s prodejem suchých maltových směsí a zateplovacích systémů ve skladu o ploše 140 m², s nárůstem prodeje a také sortimentu z prostorových důvodů několikrát měnila adresu provozovny.

Postupem času se firma rozšířila na plnosortimentní stavebniny a přidala vlastní výrobu fasádních a vnitřních barev, penetrací a pastovitých omítkových směsí. V současné době nabízí vlastní přepravu zakoupeného zboží, při větších objemech zajišťuje smluvní přepravce.

Specializaci na zateplovací systémy, nyní zejména značek Caparol, BASF ale i dalších si zachovala, s dodavateli těchto systémů úzce spolupracuje.

Pardubická stavební výstava

Firma se zúčastnila také letošní Pardubické stavební výstavy, na které prezentovala především výrobky pro exteriér i interiér staveb značky Caparol. Tento sortiment není dosud v regionu propagován a tudíž ani příliš znám, ačkoliv se jedná o více než stoletou tradici rakouského výrobce velmi kvalitních produktů. Jeho paleta výrobků je velmi rozsáhlá, např. ceník obsahuje více než 800 položek s přípravky k nejrůznějšímu použití jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Sortiment si můžete prohlédnout na přehledných stránkách www.caparol.cz.

Stánek na Pardubické stavební výstavě

Přípravě expozice na jarní Pardubické stavební výstavě jsme věnovali značné úsilí, které bylo odměněno velkým zájmem návštěvníků výstavy. Tříčlenná obsluha stánku měla neustále plné ruce práce s vysvětlováním vlastností jednotlivých vystavených exponátů a ještě nyní zpracováváme nabídky na základě poptávek a kontaktů na výstavě získaných.

Potěšilo nás i to, že náš stánek byl vybrán mezi pět nejlépe zhotovených expozic a byli jsme za něj i odměněni.

Prodejna firmy

Další služby pro zákazníky

Jak již bylo uvedeno výše, začínali jsme s fasádními směsmi, penetracemi a různými barvami pro exteriér i interiér. Toto zboží je i nadále nosným prvkem našich dodávek. Výrobky probarvujeme na počítačem řízeném pigmentovacím stroji podle mnoha různých vzorníků barev. Nyní je u nás v prodeji sortiment výrobků Caparol podstatně širší včetně módních dekoračních technik vyžadujících řemeslnou zručnost. Zboží, které neskladujeme, opatříme z centrálního skladu během obvykle dvou max. tří dnů. Pouze dodávka speciálních produktů dovážených přímo z výroby může trvat déle.

Vaši stavbu jsme schopni na základě poskytnutých digitálních snímků vizualizovat do přibližné podoby vámi vybraných barevných odstínů. Před definitivní objednávkou rádi dodáme reálný vzorek poptávaného zboží, zejména u větších zakázek. Tím eliminujeme možný rozdíl mezi tištěným vzorníkem a realitou.

Stavebniny a ateliér fasád, s.r.o., sídlí v Pardubicích. Kontakty a mapku příjezdu najdete na www.saaf.cz. Na tomto webu se můžete seznámit s celým sortimentem, můžete si prohlédnout seznam dodavatelů, akční zboží a mnoho dalšího. Existuje i záložka s výprodejovým materiálem a v neposlední řadě zde funguje e-shop, kde je neustále doplňován sortiment a aktualizovány jeho ceny.

Navštivte naši prodejnu s poptávkou na jakékoliv zboží ze stavebního sortimentu, naši pracovníci se vám budou odborně a plně věnovat. Můžeme vám doporučit i zkušené firmy ke konkrétní realizaci. My víme, že je jen málo věcí, ve kterých bychom vám neuměli vyhovět, přijďte se o tom přesvědčit.

Autor:
Foto: Archiv firmy