Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Společnost Hörmann otevřela ve svém sídle novou vzorkovnu

Společnost Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, otevřela 1. června 2013 ve svém sídle ve Středoklukách novou vzorkovnu, kde si zákazníci můžou prohlédnout a vyzkoušet široký sortiment produktů.

Ve vzorkovně jsou k vidění například domovní dveře, výklopná a sekční vrata včetně pohonů a ovládání, pohony pro brány, průmyslová sekční, rolovací a rychloběžná vrata, nakládací technika, rozsáhlý sortiment ocelových protipožárních a víceúčelových dveří a další.

Průřez sortimentem

Všechny produkty ve vzorkovně jsou plně funkční. Zákazník si tak může vše přímo na místě vyzkoušet, a získat tak vlastní zkušenost. To je na běžné prodejně často vyloučené,” uvádí jednatel společnosti Hörmann, Ing. Vít Kareš. Spolu s novinkami je ve vzorkovně prezentován průřez celým sortimentem firmy.

Individuální přístup a podrobné informace

Schůzku ve vzorkovně je třeba si předem domluvit na čísle 233 085 770 nebo na bezplatné zelené lince 800 198 198. Každému zákazníkovi se budou věnovat obchodní zástupci či projektoví manažeři pro daný segment produktů. V případě zájmu o koupi výrobku dostane zákazník kontakt na autorizovaného prodejce v požadovaném regionu.

Jako první si měli možnost novou vzorkovnu prohlédnout projektanti, kteří se ve společnosti 11. června zúčastnili Dne otevřených dveří. „Vzorkovna slavila u projektantů veliký úspěch. Interaktivita je důležitou součástí naší práce,” dodává Kareš.

Více informací lze získat na stránkách www.hormann.cz.

Další novinky

Společnost Hörmann v letošním roce rozšířila dekory ovladačů vratových a bránových pohonů o nové odstíny. Ovladače HSE 2 BS lze kromě klasické černé a bílé nově pořídit také ve fialové, žluté, zelené, červené a oranžové pastelové barvě.

Designové ovladače s obousměrným systémem BiSecur zajišťují bezpečný rádiový přenos informace mezi ním a pohonem vrat či bran. Kromě malých verzí HSE 2 BS s úchytkou na klíče a s možností nastavení dvou funkcí (otevření/zavření) nabízí společnost Hörmann i modely HS 1 BS – základní jednokanálový vysílač, HS 4 BS – čtyřkanálový vysílač a HS 5 BS, u něhož lze nastavit dokonce až čtyři funkce (i zapnutí a vypnutí osvětlení garáže). Středové tlačítko u ovladačů slouží k dotázání na polohu vrat, kdy díky barevné LED kontrolce rychle zjistíte, zda jsou vrata zavřená (zelená) či otevřená (červená). Nové ovladače jsou kompatibilní i se staršími typy pohonů.

Autor: Mgr. Jana Kratochvílová
Foto: Archiv firmy