Stavební veletrh se představí v roce 2019 v nové podobě

Trojlístek souběžně probíhajících veletrhů Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno a Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX se v novém roce představí hned s několika novinkami.

Největší změnou je posun termínu konání Stavebního veletrhu do zimních měsíců, konkrétně na termín 27. 2. až 2. 3. 2019. Nový termín lépe vyhovuje sezónnímu charakteru oboru stavebnictví a umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách na nadcházející období nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb, stavebních materiálů či nábytku ještě před zahájením stavební sezóny. Můžete si také nechat poradit od nezávislých odborníků a to nejen v oblasti stavby, úsporného bydlení nebo investic, ale i od architektů, kteří vám pomohou najít vhodné uspořádání vašeho domu či bytu nebo plánované rekonstrukce.

Projekt Chytré bydlení

Hlavním tématem Stavebního veletrhu bude nově projekt Chytré bydlení, který propojí Stavební veletrh Brno, veletrh DSB – Dřevo a stavby Brno i Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX. V dnešní době je možné již téměř vše převést do digitální podoby, proto ovládání osvětlení, elektroinstalace, teploty či stínění na dálku není již nic nereálného nebo nedosažitelného. Každá domácnost si může snadno nainstalovat inteligentní systém, který tohle vše umožní, jednoduše bez složitých zásahů bezdrátově přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Na Stavebním veletrhu budete moci na praktických ukázkách vidět, jak může fungovat inteligentní domácnost v praxi – využití různých druhů stavebních materiálů, technologií, nábytku a designu v propojení s mobilními a smart zařízeními.

Nová vizuální podoba

Inovací prošla i vizuální podoba Stavebního veletrhu. Nový vizuál vychází z hledání správného a chytrého řešení pro vaši stavbu a bydlení pomocí analogie domečku kresleného jednou čarou. Modernější podobu získal také vizuál MOBITEXU a aktualizací prošlo i logo Stavebního veletrhu Brno, které se zjednodušilo a získalo svou barevnou variantu.

Těšit se můžete i na upravenou návštěvní dobu od 9 do 17 hodin nebo na vstupné již od 100 Kč.

Bližší informace naleznete postupně na www.bvv.cz.

Fotogalerie

Autor:
Foto: Archiv redakce