Stavební výstava v IDEONU letos slaví dvacáté narozeniny

Na začátku letošní stavební sezóny pořádá již dvacátý rok společnost KJ výstavnictví odbornou a kontraktační stavební výstavu v Pardubicích ve výstavním centru IDEON. Navštívit ji bude možné ve dnech 5. až 7. 3. 2015. Mottem letošního ročníku je „Dvacet let vám pomáháme stavět“.

Jubilejní ročník bude největší odbornou stavební výstavou ve východních Čechách.

Na výstavě se představí firmy zabývající se různými stavebními činnostmi, výrobci stavebních materiálů, dodavatelé stavebních hmot, sanitárních zařízení, výrobci ekologických prvků, dodavatelé úsporných způsobů vytápění a další.

Dlouholetým generálním partnerem výstavy zůstává Pivovar Pardubice a.s. Hlavním odborným partnerem je společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a.s., České Budějovice, hlavním mediálním partnerem je Vydavatelství VLTAVA- LABE- PRESS, a.s., Deník Východní Čechy, partnerem výstavy je ABF, a.s., Praha spolu s PVV s.r.o., Pardubice a odborným partnerem je časopis Stavebnictví a interiér.

Tato největší odborná stavební výstava ve východních Čechách se koná od čtvrtka (5. 3.) do soboty (7. 3.) a bude otevřena denně od 10 do 18 hod., v sobotu do 17. hod.

Loňského ročníku se zúčastnilo na 190 firem a snahou pořadatelů je i v této době tento počet udržet, případně navýšit. Předpokládá se opětovné maximální využití prostor výstaviště.

Standardní součástí výstavy je tzv. „prospektová služba”, kde se lze seznámit prostřednictvím odborných prospektů i se společnostmi, které nemají výstavní expozice. Návštěvníci IDEONU tak mají možnost setkat se s odborníky a stavebními specialisty u stánků prezentujících se firem, kde jsou od převážné většiny připraveny velice výrazné slevy.

Akce pro odbornou i laickou veřejnost

Výstava podporuje rozvoj stavebnictví v Pardubickém a Královéhradeckém regionu a je určena pro odbornou i laickou veřejnost a pro všechny, kdo chtějí stavět, rekonstruovat a zařizovat rodinný dům nebo byt.

Nezapomíná se ani na odborné školství. Prezentují se následující školy:

Střední průmyslová škola stavební Pardubice, Střední odborné učiliště plynárenské v Pardubicích, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště stavební v Hradci Králové, Střední škola zahradnická Kopidlno a Střední škola služeb a obchodu Hradec Králové.

Podrobné informace a přehled vystavovatelů najdete na internetových stránkách www.kjvystavnictvi.cz.

Autor: Mgr. Jitka Shrbená
Foto: Archiv firmy