Oblíbené stavební výstavy ve Východních Čechách

Podzimní odborná a kontraktační stavební výstava v Pardubicích navazuje na cyklus jarních stavebních výstav v Pardubicích a Hradci Králové. Ve dnech 2. až 4. 10. 2014 se bude konat ve výstavním centru IDEON již devatenáctý ročník Pardubické stavební výstavy – PODZIM.

Dlouholetým generálním partnerem výstavy zůstává Pivovar Pardubice a.s. Hlavním odborným partnerem výstavy je společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a.s., České Budějovice, generálním partnerem hlavní ceny firma STENO CZ, s.r.o. z Mikulovic, hlavním mediálním partnerem je Vydavatelství VLTAVA-LABE- PRESS,a.s., Deník Východní Čechy a odborným mediálním partnerem je časopis Stavebnictví a interiér.

Pardubická stavební výstava – PODZIM

Tato největší odborná stavební výstava ve Východních Čechách se koná od čtvrtka (2. 10.) do soboty (4. 10.) a bude otevřena denně od 10 do 18 hod., v sobotu do 17 hod.

Loňského ročníku se zúčastnilo na 150 firem a cílem pořadatelů je tento počet udržet. Pro letošní ročník se předpokládá opět maximální využití prostor výstaviště.

Losování cen pro návštěvníky proběhne 4. 10. 2014 (sobota) v 16.00 hodin na výstavišti. Hlavní cenu pro letošní podzimní výstavu věnuje firma STENO CZ, s.r.o.

Na výstavě se představí firmy zabývající se různými stavebními činnostmi, výrobci stavebních materiálů, dodavatelé stavebních hmot, výrobci ekologických prvků, dodavatelé úsporných způsobů vytápění a stavební firmy zabývající se komplexní realizací staveb. Z mnoha vystavujících firem uvádíme:

BIB, a.s., Pardubice po 10leté zkušenosti v Německu vstoupili v roce 1993 na český trh a založili 1. společnost Bohemian International Building, spol. s r. o. zabývající se realitami a poskytováním finančního servisu. Později došlo k přejmenování na Finanční centrum, s. r. o. se specializací pouze na finanční služby. V roce 1994 vznikla první dceřiná společnost BIB, a.s., která se již specializuje výhradně na kompletní služby s nemovitostmi a od té doby působí velmi úspěšně na českém trhu.

Firma HODR Servis s.r.o. pro vás ve spolupráci s dodavatelem plynu Gas International a výrobcem plynových kotlů Immergas připravila na dny výstavy mimořádnou akci na výměny plynových kotlů s 5 letou zárukou a slevou až do výše 100 % pořizovacích nákladů.

Společnost Tepelná čerpadla Vlasák Pardubice, dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX. Přes široký záběr činnosti se považuje společnost za špičku ve všech zmiňovaných oborech.

Wienerberger cihlářský průmysl, a.s., uvede hned několik produktů. Konkrétně půjde o kompletní produktovou řadu zdiva, cihlu plněnou minerální vatou, která se vyrábí v ČR nebo akustickou cihlu vylepšených vlastností pro výstavbu dělicích mezibytových stěn a zdivo Porotherm EKO+.

Další informace najdete na internetové stránce www.kjvystavnictvi.cz.

Autor: PaedDr. Milan Juklíček
Foto: Archiv firmy