Střechy, Stavba, Zahrada 2017

Ostravské výstavy, a.s. vás zvou na 26. ročník výstavy Střechy, Stavba, Zahrada. Konat se budou již tradičně na výstavišti Černá louka v Ostravě, tentokrát ve dnech 16.–18. března, a těšit se můžete na řadu novinek i zajímavý doprovodný program.

Odborná stavební výstava představí novinky a trendové výrobky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete i nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moct seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví.

Některé z vystavujících firem

Malá ochutnávka firem, které můžete na výstavě najít: Stromont s.r.o., Siko koupelny a.s., Regulus, spol. s.r.o., FenStar s.r.o., Budniak s.r.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o. o., Maslen cz s.r.o., Wienerberger cihlářský průmysl a.s. Se společností Satjam, s.r.o. se můžete zapojit do soutěže: „Kup střechu SATJAM a vyhraj peníze zpět!”.

Doprovodný program

Vyhledávanou součástí veletrhu je i doprovodný program. Připraveny budou poradny na téma Komíny, Krby a Kamna, Feng Shui. Bohatý program doplní učňovské soutěže. Těšit se také můžete na přednášky, které budou neméně zajímavé např.: „Dřevostavba na zemních vrutech KRINNER – jak začít, postup při založení stavby” nebo hodně diskutované EET a mnoho dalších zajímavých témat.

Na Vaši návštěvu se těší Ostravské výstavy, a.s.

Vstupné

  • Dospělí: 50 Kč
  • Děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů: 30 Kč
  • Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob): 20 Kč
  • Platí VIP karta 2017

Otevírací doba

  • 16. 3. a 17. 3. – od 10:00 do 18:00 hod.
  • 18. 3. – od 10:00 do 16:00 hod.
Autor: Radka Vrublová
Foto: Archiv firmy Satjam, s.r.o.