Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Střechy, Stavba, Zahrada 2017

Ostravské výstavy, a.s. vás zvou na 26. ročník výstavy Střechy, Stavba, Zahrada. Konat se budou již tradičně na výstavišti Černá louka v Ostravě, tentokrát ve dnech 16.–18. března, a těšit se můžete na řadu novinek i zajímavý doprovodný program.

Odborná stavební výstava představí novinky a trendové výrobky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete i nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moct seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví.

Některé z vystavujících firem

Malá ochutnávka firem, které můžete na výstavě najít: Stromont s.r.o., Siko koupelny a.s., Regulus, spol. s.r.o., FenStar s.r.o., Budniak s.r.o., Leroy Merlin Polska Sp. z o. o., Maslen cz s.r.o., Wienerberger cihlářský průmysl a.s. Se společností Satjam, s.r.o. se můžete zapojit do soutěže: „Kup střechu SATJAM a vyhraj peníze zpět!”.

Doprovodný program

Vyhledávanou součástí veletrhu je i doprovodný program. Připraveny budou poradny na téma Komíny, Krby a Kamna, Feng Shui. Bohatý program doplní učňovské soutěže. Těšit se také můžete na přednášky, které budou neméně zajímavé např.: „Dřevostavba na zemních vrutech KRINNER – jak začít, postup při založení stavby” nebo hodně diskutované EET a mnoho dalších zajímavých témat.

Na Vaši návštěvu se těší Ostravské výstavy, a.s.

Vstupné

  • Dospělí: 50 Kč
  • Děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů: 30 Kč
  • Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob): 20 Kč
  • Platí VIP karta 2017

Otevírací doba

  • 16. 3. a 17. 3. – od 10:00 do 18:00 hod.
  • 18. 3. – od 10:00 do 16:00 hod.
Autor: Radka Vrublová
Foto: Archiv firmy Satjam, s.r.o.