Systém FEN-ix = revoluční pomocník pro budoucnost vaší firmy

Pokud hledáte způsob jak zefektivnit fungování obchodu, ušetřit čas či snad zvýšit zisk firmy, je tento článek určen právě vám. Náš tým v oboru stavebních výplní působí již od roku 1994. Nosnou činností je vývoj konstrukčního a EPR software pro podporu výroby výplní stavebních otvorů, včetně řízení CNC strojů, řízení výrobních linek včetně plánování a podporu obchodu se stavebními výplněmi.

V době rychlého internetu, 3G sítí, mobilních komunikací se vyvíjí i způsob a rychlost obchodování se stavebními výplněmi. Doba kdy zákazníkovi stačilo jen pár řádků s rozměry oken bez vizualizace výrobku se dnes významně posunula do nutnosti cenových nabídek v různých variantách s vizualizací barevného provedení a pokud možno i vizualizací doplňků. Tento stav se však již také pomalu překonává.

Tradiční software již nestačí

Velká konkurence tlačí úspěšnost realizovaných akcí a výši zisku na uskutečněných zakázkách citelně směrem dolů. Tento stav vede výrobce a prodejce k nutnosti využít lidských zdrojů pro zpracování velkého množství cenových nabídek s pomocí tradičních softwarů. Z tohoto kvanta se však realizuje jen zlomek zakázek. Pracovníkům obchodních týmů díky kvantitě zbývá jen minimum času na skutečnou komunikaci s potenciálním zákazníkem. Také je dnes běžné, že zákazník díky pracovní vytíženosti nemá prostor v běžné pracovní době přijít na prodejnu. V tuto chvíli přichází v úvahu internet a s ním i možnosti, které nabízí FEN-ix.

Efektivní využití nových technologií

Systém FEN-ix je platformou a nástrojem současně, který dokáže ušetřit čas i peníze, obsloužit zákazníka bez vaší přítomnosti a vydělat peníze bez ohledu na to, zda již máte software na tvorbu nabídek. Systém velmi dobře poslouží vám i zákazníkovi a díky jeho možnostem a variabilitě v nastavení je jen na vás, jak blízko si zákazníka „pustíte k tělu” a jak rychle s ním navážete verbální kontakt pro nebo po zaslání nabídky.

Obšírněji vám demonstruji v čem spočívá síla platformy FEN-ix. Mohu se zde pustit do obsáhlých teorií a odborné terminologie. Domnívám se však, že není nutné zde šermovat odbornými pojmy, ale přesto jeden zmíním – Cloud computing. Jde jen o reálné a efektivní využití nových technologií, které díky fungování internetové sítě umožňují užívat „cizí” hardware i jeho výkon a za jeho používání platit jen symbolickou cenu oproti pořizovací ceně Serverových řešení. Vy sami si určíte poskytovatele, jehož kapacitu budete užívat.

Výhodou je i ta skutečnost, že se nezabýváte stárnutím vašeho hardware a jeho správou, tedy velmi rychlým propadem mnohdy obrovské ceny vaší investice do hardware a vícenáklady spojenými s jeho údržbou. Možná tomu nebudete věřit, ale služby „Cloud computingu” využíváme všichni, tedy všichni ti, kteří se na internetu pohybují třeba při obyčejném hledání na internetových serverech.

Rychlost na prvním místě

Systém FEN-ix je tedy z tohoto pohledu technologií budoucnosti a pro vás aplikací nenáročnou jak na pořízení hardware při vysoké výkonnosti a naprosto geniálních možnostech. Představte si, že ve své firmě uplatníte člověka nebo tým lidí pro obchod s výplněmi stavebních otvorů, kteří pro zpracování mnoha cenových nabídek využijí nové technologie bez důkladnější znalosti specializovaných software a to vše s vysokou možností tento proces rapidně zrychlit a z části automatizovat. S FEN-ix je to reálné. Jeho obrovskou předností je právě i rychlost. Dává tedy obchodníkovi možnost „být u zákazníka první před konkurencí” a také mnohem více prostoru pro verbální komunikaci. Co je však revoluční, FEN-ix dokáže nabídku zpracovat i za vás, aniž kdokoliv rozpozná, že jste tuto nabídku nezpracovali sami.

Další výhody

Tíží vás problém, že SW, který používáte na kalkulaci oken nemáte nainstalovaný na vašem PC? Nemáte specializovaný server, nebo je to dnes již příliš drahé řešení? Máme pro vás řešení. Máte ve vašem PC, tabletu nebo dokonce chytrém telefonu internetový prohlížeč? Pokud ano a jste připojeni k internetu s FEN-ixem nemáte problém.

Máte rozsáhlou externí síť prodejců, nebo o ní uvažujete a to i v zahraničí a potřebujete každému nabídnout individuální podmínky, komunikovat s ním v jeho rodném jazyce? Chtěli byste rychleji zpracovat ještě větší množství nabídek bez nutnosti zaměstnávat více personálu?

Možnosti, které vám FEN-ix nabídne, nečekejte od aplikací a nástrojů, které doposud užíváte.

Pokud jste se dostali při čtení tohoto článku až sem, jsem rád, že o budoucnosti a možná i horké současnosti vaší firmy přemýšlíte. Pakliže v některé části tohoto textu vidíte řešení vašich představ, odpověď na některou z vašich otázek, nebo ve vás právě naopak vyvolává otázky další, předběhněte vaši konkurenci, buďte o míle napřed, kontaktujte nás a nechte si systém FEN-ix předvést. Efektivně využijete váš drahocenný čas a rozhodně nebudete litovat.

Autor:
Foto: Archiv firmy