TECE: Splachujte tiše a beze stop

Splachovací tlačítka spadají do kategorie výrobků, u nichž estetika většinou nehraje hlavní roli. Tlačítko TECEsquare, vyrobené z ušlechtilé oceli, je ovšem výjimkou. Oblibu si získává nejen mezi architekty, designéry i širokou veřejností, ale rovněž obdrželo řadu ocenění za design.

Společnost TECE jako první na světě vyvinula splachovací tlačítko, které je plně integrováno do povrchu stěny tak, aby s ním lícovalo a nevyčnívalo. Toto řešení tak působí velmi čistě a kompaktně. Tlačítko TECEsquare je dostupné i se skleněným krytem a pomocí speciálního instalačního rámečku může být zapuštěno přímo do obkladu.

Tento výrobek, který zvítězil v anketě Design Prize 2010 a obdržel ceny Red Dot Award a Design Plus, je možné zakoupit v různých barevných provedeních (v kombinacích černé, bílé, zelené, stříbrné či zlaté) a rovněž je na něj možné aplikovat speciální PVD povrch, jenž je až desetkrát odolnější vůči poškrábání než běžné povrchy. PVD je v dostání ve zlaté, růžové zlaté a černé barvě, ve variantách leštěná či broušená nerez. Povrch tlačítka lze barevně sladit se sprchovým žlabem TECEdrainprofile či s bateriemi a koupelnovými doplňky dalších výrobců, kteří povrchovou úpravu PVD též nabízejí.

Tiše, čistě, šetrně

Splachovací tlačítka TECEsquare jsou plně kompatibilní s instalační sadou pro vhazování čisticích tablet a určena jsou jak pro jednomnožstevní, tak dvoumnožstevní splachování – lze tedy splachovat i menším objemem vody, a tak jí zbytečně neplýtvat. Použité izolační podložky zajišťují tišší chod tlačítka, konstrukce splachovací nádržky a armatur snižuje hlučnost při napouštění a vypouštění. Vše je podpořeno ještě zvukově izolační podložkou mezi keramikou WC a stěnou, což zabraňuje šíření hluku dále do místnosti. Pokud se tedy vaše toaleta nachází blízko ložnice, nemusíte mít při noční návštěvě této místnosti obavu z toho, že spláchnutím někoho probudíte.

Dialog se zákazníky

Splachovací tlačítka nejsou samozřejmě tím jediným, čím se firma – která je na trhu již od roku 1995 – zabývá. Sortiment společnosti TECE tvoří předstěnové instalační systémy, potrubní systémy pro rozvody vody a vytápění, výrobky z oblasti sanitární techniky a odvodňovací systémy. Svá technická řešení firma nabízí nejen v Německu, kde byla založena, ale také prostřednictvím 22 poboček po celém světě. Tato rodinná společnost si zakládá zejména na dlouhodobých vztazích se zákazníky, jež pravidelně zapojuje do procesů vývoje a inovací. Díky kvalitním materiálům a nevšednímu designu výrobků je firma TECE oblíbená i u mnohých architektů.

Kontakt:
TECE Česká republika s.r.o.
https://www.tece.com

Autor: Kristýna Brožová