Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

TOR Cheb, spol. s r.o. – velkoobchod s materiálem pro výrobu oken a dveří

V současné době jsou kladeny vysoké nároky na používání kvalitních a ověřených materiálů v celém stavebním průmyslu včetně výroby oken a dveří. Společnost TOR Cheb má v oblasti dodávek těchto materiálů dlouholeté zkušenosti a v současné době nabízí produkty renomovaných výrobců ověřené dlouhodobým používáním.

Společnost TOR Cheb, spol. s r.o. byla založena v roce 1993, nejdříve jako firma zabývající se výrobou plastových oken a dveří. Později, v roce 1994, byla výroba oken přenechána partnerské firmě a začala se psát historie firmy TOR Cheb v oblasti velkoobchodu. V současné době zaujímá společnost významný podíl na trhu ČR. Prodej a odborné poradenství zajišťují odborní prodejci po celé ČR, distribuce materiálů je realizována z centrálního skladu v Žírovicích u Františkových Lázní a z distribučního skladu z Brna. Značným posunem v oblasti spolehlivosti dodávek je v současné době zavádění nového systému řízení skladových zásob a vychystávání zakázek. Tento systém je založen na řízení skladových operací pomocí hlasových povelů.

Mezi hlavní produkty pro výrobu oken, které společnost TOR Cheb na trh dodává, patří celoobvodové kování. V nabídce firmy najdeme celoobvodové kování od rakouského výrobce MACO a německého výrobce SIEGENIA. Obě tyto značky jsou v oblasti výroby oken známé a patří zcela určitě mezi nejžádanější produkty na trhu. Pro oblast výroby dveří nabízí firma materiály od firem KFV, MACO, SIMONSWERK, DR. HAHN, SFS INTEC.

Společnost spolupracuje samozřejmě s dalšími významnými producenty jako jsou např. HAUTAU, DORMA, HOPPE, HENKEL, EJOT, GUTMANN, TRIPLACO, GEALAN, GORI, SCHLEGEL, DIPRO. Ke všem produktům od těchto významných výrobců poskytuje firma také odborné poradenství.

Cílem společnosti TOR Cheb, spol. s r.o. je dlouhodobá spolupráce s výrobci oken a dveří. Z tohoto důvodu je kladen značný důraz na poskytování skutečně kompletních služeb nikoliv pouze na samotný prodej. Společnost neustále rozšiřuje nabídku produktů, organizuje časté semináře a školení pro zákazníky, rozvoz zboží je zajišťován vlastní přepravou. Nepřehlédnutelným faktem je pokrytí celé České republiky, kde společnost poskytuje dokonalý technický a obchodní servis na evropské úrovni.

Autor: Jan Kuchař
Foto: Archiv společnosti TOR Cheb, spol. s r.o.