Tradiční veletrh FOR ARCH očekává silný ročník

Přípravy 21. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se bude konat ve dnech 21. až 25. 9. 2010, jsou v plném proudu. Již nyní hlásí organizátoři velký zájem vystavovatelů o účast na tomto a dalších souběžných veletrzích FOR ELEKTRO, FOR INVEST, FOR WOOD, FOR THERM, SPORT TECH a FOR CITY.

Do konce března se přihlásilo 289 vystavovatelů na čisté výstavní ploše  9450 m², což je v tuto dobu oproti předchozímu ročníku nárůst o 5 %. Zájemci ze strany vystavovatelů mohou až do 30. 4. 2010 využít cenově zvýhodněné nabídky prezentovat svou firmu na jedné z nejprestižnějších událostí ve stavebnictví ve střední Evropě.

Těší nás, že také letos můžeme našim dlouholetým i novým obchodním partnerům opět nabídnout příležitost k prezentaci před odbornou i laickou veřejností. Čerstvá data letos přihlášených svědčí o rostoucím zájmu firem, které se k nám vrací pravidelně i těch, které renomé veletrhu nalákalo nově,“ uvedl Daniel Bartoš, ředitel veletrhu FOR ARCH.

Hodnocení tradičních vystavovatelů

O tom, jak vnímají přínos veletrhu FOR ARCH samotní vystavovatelé, svědčí jejich vlastní pozitivní hodnocení. „Společnost ABB s.r.o. Elektro-Praga je dlouholetým účastníkem veletrhu FOR ARCH. Tato akce je pro nás místem setkání s důležitými obchodními partnery, investory a splňuje vysoké nároky, které ABB klade na splnění svých marketingových cílů. Díky hojné návštěvnosti se zvyšuje povědomí o značce a jednotlivých designových řadách nejenom na trhu B2B, ale i v B2C,“ sdělila Lenka Mrvová ze společnosti ABB s.r.o. ELEKTRO – PRAGA.

Veletrhu FOR ARCH se účastníme pravidelně několik let. Náš stánek navštěvuje mnoho zájemců o moderní úsporné a ekologické vytápění tepelnými čerpadly. Můžeme jim ukázat jak naše tepelná čerpadla vypadají v interiéru a seznámit je s technickými novinkami. Ale hlavně jim můžeme na místě poradit nejvhodnější řešení celého systému vytápění a ohřevu vody přesně na míru potřebám jejich rodiny a spočítat, o kolik se jim sníží náklady na energie po instalaci tepelného čerpadla,“ říká Jana Vozková, ze společnosti NIBE - DZ Dražice s.r.o.

Prestižní záležitost

O tom, že FOR ARCH je odbornou veřejností vnímán jako prestižní a dnes již tradiční přehlídka toho nejlepšího ve svém oboru svědčí fakt, že získal záštitu SPS v ČR, předsedy vlády ČR a předsedy poslanecké sněmovny. Akci podporuje také primátor Hl. města Praha, Hospodářská komora ČR, MPO, MŽP, MMR, ČVUT Praha, ČKAIT, ČSSI a Asociace krajů ČR.

Pražský veletržní areál v Letňanech

Společnost ABF, a.s. bude od 1. července 2010 výhradním provozovatelem Pražského veletržního areálu v Letňanech, což jí umožní další rozvoj těchto prostor, a tím pádem i rozšíření nabídky služeb pro vystavovatele. Již od podzimu 2010 navíc bude postupně docházet k modernizaci Pražského veletržního areálu, což vystavovatelům i návštěvníkům přinese zvýšení komfortu.

Autor: Bc. Petra Blažková
Foto: Archiv firmy