Ventilační systémy s rekuperací tepla

Air Minder je novou generací rekuperačních a ventilačních systémů pro celý dům. Kombinuje nepřetržitou ventilaci s nejprogresivnějším rekuperačním systémem, jaký je na trhu. Bez ztrát energie lehce z domu odstraní znečištěný vzduch a nepříjemné pachy z kuchyně, koupelen a WC a zajistí stálý přísun čistého filtrovaného vzduchu.

Tím umožní Vám i Vaší rodině dýchat ve vašem domě stále čerstvý venkovní vzduch při zachování optimální tepelné pohody v domě a minimálních provozních nákladech. Zajiš.uje nepřetržité větrání i v době, kdy je dům zcela uzavřen (dovolená, rekreační objekty). Kvalita vnitřního prostředí v domě se také významně zlepšuje tím, že se vlhkost vzduchu udržuje na nízké hodnotě a do domu se přivádí ohřátý (nebo v létě ochlazený) čerstvý filtrovaný vzduch.

Nepřetržité větrání celého domu snižuje relativní vlhkost a tím odstraňuje ideální podmínky pro množení roztočů a vznik plísní. Je ideální pro astmatiky, alergiky a při problémech s radonem.

Snadná instalace: Air Minder je to nejlepší v rekuperaci tepla, lehce se instaluje a lze jej namontovat v mnoha různých polohách, díky připojovacím otočným hrdlům do libovolných úhlů.

Autor:
Foto: Archiv firmy