Výstava Střechy a Stavba spolu s výstavou Výtahy a zdvihací technika

Zveme Vás do Ostravy na 23. ročník odborného stavebního veletrhu Střechy a Stavba, který se bude konat ve dnech 27. 2. až 1. 3. 2014 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. I přes nepříznivou situaci ve stavebnictví výstavy patří k nejvýznamnějším akcím v oboru v Moravskoslezském kraji.

Na veletrhu Střechy se představí firmy z oblasti zateplovacích systémů, střešních krytin, střešních doplňků, konstrukce střech, zateplovacích a izolačních materiálů, klempířských a pokrývačských prací. V rámci odborné sekce Stavba zde najdete obory rekonstrukce, realizace staveb, výplně otvorů, podlahy, obklady a dlažby, sanitární technika, povrchové úpravy, stínicí technika, lešení, vytápění, fotovoltaika.

Hlavním tématem celé akce bude stále aktuální otázka úspor energií – snížení energetické náročnosti budov.

Novinkou letošního ročníku je kromě zkrácení názvu výstavy specializovaná sekce Studny. Budou se zde řešit témata založení (povolení k založení, průzkumné vrty), provoz studny (čerpadla, filtry, analýza vody, rekonstrukce), projektová dokumentace a změny v legislativě.

Pro návštěvníky bude připraven doprovodný program v podobě přednášek, praktických ukázek a poraden.

Výstava Výtahy a zdvihací technika

Společně se stavebními akcemi proběhne 3. bienále výstavy Výtahy a zdvihací technika, které podporuje Unie výtahového průmyslu ČR a Asociace odborných pracovníků pro zdvihací zařízení – ČR. Výstava je určená odborníkům z oblasti výtahářského průmyslu, bytovým družstvům a správcům bytových domů, kteří mohou na jednom místě získat přehled o současném vývoji výtahové a zdvihací techniky. Tím může výrazně přispět k případnému ulehčení rozhodování při potřebě výměny nebo renovace starých výtahů.

Informace pro návštěvníky

Otevírací doba:

  • 27.–28. 2., 10.00–18.00 hod.
  • 1. 3., 10.00–16.00 hod.

Cena vstupného:

  • Dospělí: 50 Kč
  • Důchodci, děti, studenti, ZTP: 30 Kč
  • Hromadný vstup pro školy: 20 Kč

Více na www.cerna-louka.cz. Na Vaši návštěvu se těší tým Ostravských výstav, a.s.

Autor: Ing. Jana Kyzeková
Foto: Archiv firmy