Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Výstava Střechy, Stavba a veletrh Úsporná domácnost 2018

Odborná stavební výstava Střechy, Stavba představí trendové výrobky a novinky z oblasti moderních a klasických střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Zároveň se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti Úsporná domácnost.

Ostravské výstavy, a.s. Vás zvou na výstaviště Černá louka v Ostravě v termínu od 8. do 10. března 2018. Konat se zde bude již 27. ročník výstavy Střechy, Stavba. Souběžně bude probíhat 1. ročník veletrhu Úsporná domácnost.

Výstava Střechy, Stavba

Odborná stavební výstava Střechy, Stavba představí novinky a trendové výrobky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moci seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví.

Otevírací doba

  • čtvrtek: 8.3.2018 – 12:00–18:00
  • pátek–sobota: 9. a 10.3.2018–10.00–18.00

Vstupné

  • Dospělí: 50 Kč
  • Děti, studenti, důchodci, držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů: 30 Kč
  • Hromadný vstup pro školy (minimálně 20 osob): 20 Kč
  • Děti do 6 let: vstup ZDARMA
  • Platí VIP karta 2018

Nové veletrh Úsporná domácnost

Souběžně se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti – Úsporná domácnost. Cílem nového veletrhu je na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem, představit možnosti úsporného chování domácností. Najdete zde pestrou nabídku zboží, služeb a nabídneme Vám rovněž informace, rady, zkušenosti, návody a praktické příklady pro snižování výdajů a celkový efektivní provoz domácností, obcí a regionů.

Více informací najdete na stránkách www.cerna-louka.cz.

Autor: Radka Vrublová
Foto: Archiv firmy