Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Výstava Střechy, stavba, veletrh Úsporná domácnost a EkoAuto

Odborná stavební výstava Střechy, Stavba, představí trendové výrobky a novinky z oblasti moderních a klasických střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Zároveň se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti Úsporná domácnost a také třetí ročník salonu ekologické dopravy EkoAuto. Vše bude probíhat na výstavišti Černá louka ve dnech 8. a 10. března 2018.

Střechy, Stavba

Odborná stavební výstava Střechy, Stavba představí novinky z oblasti klasických a moderních střešních krytin, zdicích, zateplovacích a izolačních materiálů, stavebních technologií a řemesel. Spatřit můžete nízkoenergetické stavby, stavební materiály, technické zařízení budov apod. Návštěvníci budou mít opět možnost setkání s výrobci, dodavateli a řemeslníky z celé České republiky a budou se moci seznámit s novinkami a novými technologiemi z oboru stavebnictví. Již teď se můžete těšit na tyto firmy: Satjam, s.r.o., Cembrit a.s., FenStar s.r.o., Wobau cz s.r.o., SDS Komplexní Stavby, s.r.o. a mnoho jiných. Součástí výstavy bude 20. ročník odborné konference „Regenerace bytových domů 2018”, která se uskuteční 7. března 2018 v konferenčním sále.

Úsporná domácnost

Souběžně se uskuteční 1. ročník veletrhu racionální spotřeby v domácnosti – Úsporná domácnost. Cílem nového veletrhu je na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem představit možnosti úsporného chování domácností. Najdete zde pestrou nabídku zboží, služeb a nabídneme Vám informace, rady, zkušenosti, návody a praktické příklady pro snižování výdajů a celkový efektivní provoz domácností, obcí a regionů.

Těšit se můžete na firmy ČEZ a.s., E.ON Česká republika, s.r.o., innogy Česká republika a.s., EKO-KOM, a.s. a mnoho dalších.

Součástí veletrhu bude i třídenní edukativní seminář „Úsporná domácnost”.

Záštitu nad veletrhem převzal Úřad vlády České republiky, ministerstvo životního prostředí a Moravskoslezský kraj.

EkoAuto

Salon ekologické dopravy EkoAuto předvede a nabídne ekologické dopravní prostředky. Hlavním záměrem je inspirovat k pořízení elektromobilů, plynových aut a ostatních vozidel pro čistou mobilitu. Návštěvníci se na výstavě seznámí s pestrou nabídkou pohonu aut a ostatních vozidel na elektřinu, stlačený nebo zkapalněný zemní plyn (CNG, LNG), vodík, LPG a biopaliva. Za vhodného počasí venku budou probíhat zkušební jízdy.

Otevírací doba

  • čtvrtek 8. 3. 2018: 12.00–18.00
  • pátek – sobota: 9. a 10. 3. 2018 10:00–8.00

Více informací najdete na internetových stránkách výstaviště www.cerna-louka.cz.

Autor: Radka Vrublová
Foto: Archiv firmy