Vytváříme nové trendy v betonu

Cyklus seminářů druhého ročníku Beton University pořádaný skupinou Českomoravský beton byl úspěšně ukončen. Pozitivní ohlasy odborné veřejnosti jsou tím nejlepším hodnocením výběru témat a kvality přednášek. Potvrdilo se, že spolupráce s odbornými partnery na komplexní náplni seminářů je odborníky velmi pozitivně vítána.

Návštěvnost loňského ročníku byla velmi vysoká a celkovým počtem posluchačů překonala o více než třetinu první ročník. Hlavním námětem seminářů Beton University je samozřejmě beton. Od podobných konferencí a školení se semináře Beton University liší přesně specifikovaným tématem, ke kterému získá posluchač komplexní informace.

Vždy jsme se snažili být našim zákazníkům blíž, abychom mohli pružně reagovat na jejich požadavky. To se týká nejen naší obchodní strategie, ale i projektu odborného vzdělávání. Semináře Beton University se proto konají ve městech po celé České republice, abychom vyhověli našim zákazníkům nejen ve vztahu k jejich profesním zájmům, ale také z hlediska dostupnosti.” říká Jan Veselý, marketingový manažer společnosti Českomoravský beton.

Atraktivní témata

Letošní třetí ročník přinese opět dvě zajímavá témata. První tematický seminář „Vodotěsné betony” z cyklu „Moderní trendy v betonu” je zaměřen na problematiku vodonepropustného betonu a navrhování vodonepropustných konstrukcí včetně příkladů realizací.

Druhým tématem bude volné pokračování semináře z loňského ročníku „Architektonický beton”, při kterém se posluchači mimo jiné seznámí s použitím betonu jako architektonického prvku pro realizace pohledových a barevných betonů, včetně příkladů realizací u nás i ze zahraničí.

Akreditované semináře

I v tomto roce jsou motivací pro autorizované architekty a projektanty nejen atraktivní témata, ale i akreditace seminářů v rámci projektů celoživotního vzdělávání. Absolvování semináře je ohodnoceno jedním bodem u České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) a třemi body u České komory architektů (ČKA).

Závěrem bychom rádi touto cestou poděkovali všem posluchačům za jejich aktivní účast a odborným i mediálním partnerům za spolupráci v roce 2011. Těšíme se na setkání s vámi na některém z následujících seminářů Beton University.

Termíny 3. ročníku Beton University

Seminář: Moderní trendy v betonu – I. část Vodotěsné betony

  • 21. 2. 2012 – Praha, Hotel Olympik
  • 21. 3. 2012 – Ostrava, Harmony Club Hotel
  • 6. 9. 2012 – Brno, Hotel International
  • 11. 10. 2012 – Plzeň, Hotel Purkmist

Seminář: Architektonický beton

  • 12. 4. 2012 – Liberec, Centrum Babylon
  • 18. 9. 2012 – Ostrava, Harmony Club Hotel

Zaregistrujte se včas na semináře a nepromeškejte příležitost, zajímavou formou získat informace a přehled o využití betonu. Více informací najdete na stránkách www.betonuniversity.cz.

Autor:
Foto: Archiv firmy