Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Xetis – čistota a komfort v koupelnové architektuře

Plochá sprchová vanička, jejíž barevné spektrum je přizpůsobeno přírodním podlahovým krytinám, přechází díky integrované výpusti do svého okolí bez optického narušení, čímž harmonicky splývá s podlahou koupelny. Tak poskytuje Kaldewei návrhářům koupelen zajímavé funkční i estetické možnosti provedení sprchového prostoru v úrovni podlahy.

Design

Se stoupajícími nároky na design a komfort koupelen pokračuje i trvalý vývoj sanitárních výrobků – technické funkční prvky dostávají vizionářskou estetiku, mají co nejdecentnější provedení a jsou umísťovány téměř neviditelně. Smaltovaná plochá sprchová vanička Xetis s integrovanou výpustí ve stěně umožňuje stylové uspořádání sprchové plochy v úrovni podlahy pro moderní koupelnovou architekturu. Výpust neruší puristický design bezespárové sprchové vaničky, technické prvky mizí ve stěně za designovou clonou, která může být volitelně obložená nebo z vysoce lesklého chrómu. Xetis se dodává v 13 různých rozměrových kombinacích od 90 × 90 cm, přes 120 × 120 cm, až po 100 × 180 cm. Vedle lesklé bílé zaručují exkluzivní barvy z kolekce Coordinated Colours, že smaltované ploché sprchové vaničky bude možné harmonicky kombinovat s plochami ze dřeva a kamene.

Čisté tvarosloví a vizionářská estetika

Kromě vzhledu působí bezespárový povrch vaničky Xetis také funkčními aspekty: materiál – smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm – se zvlášť snadno čistí a bezpečně chrání proti škodám provlhnutí, což je velká výhoda proti jiným materiálům, zejména dlážděným sprchám. Díky souhře vynikajících materiálových vlastností smaltované oceli Kaldewei s vizionářským designem odborníků firmy Kaldewei je Xetis absolutně průkopnickým výrobkem v oblasti sprchového prostoru v úrovni podlahy – je perfektní pro náročné konstruktéry koupelen!

Autor: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG
Foto: Archiv firmy