Karviná, Nádražní ulice

Začne oprava Nádražní ulice v Karviné, řidiče tam čeká dopravní omezení

Karviná 29. února (ČTK) - Silničáři začnou od pondělí opravovat povrch Nádražní ulice v Karviné. Řidiči tam musí počítat s dopravním omezením. Opravy přijdou přibližně na 11,5 milionu korun a potrvají zhruba do poloviny dubna. ČTK to dnes sdělil mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Miroslav Mazal.

Nádražní ulice, která je silnicí I/67, se bude opravovat v úseku od mimoúrovňové křižovatky se silnicí I/59 po světelně řízenou křižovatku s Havířskou a Bohumínskou ulicí. Silničáři vymění asfaltové vrstvy, obnoví dopravní značení a upraví okolí vozovky.

"Veškeré činnosti jsou plánovány během částečného omezení provozu silnice I/67, řidiči celou dobu projedou jedním jízdním pruhem pro každý směr (režim 1+1). V maximální možné míře předpokládáme zachování obslužnosti autobusových zastávek, přilehlého autobusového nádraží i nákupního a obchodního centra (vždy minimálně jedním ze dvou stávajících připojení na silnici I/67)," uvedl Mazal.

Ulice Svatopluka Čecha zůstane dostupná jen ze směru od zimního stadionu. Z Nádražní ulice dočasně nebude možné odbočit vlevo směrem na Bohumín a přechodně i na nájezd směrem do Ostravy. Mazal uvedl, že bude viditelně vyznačena obousměrná objízdná trasa.

Autor: ČTK
Foto: ŠJů, CC-BY-SA-3.0, zdroj: Wikimedia Commons