Beton University je opět online. Již brzy na téma Betony blízké budoucnosti

Problematika „zelených betonů“ nám přijde natolik poutavá a důležitá, že jsme se rozhodli seminář Betony blízké budoucnosti, na kterém jsme se společně setkali v první polovině roku 2022 v Praze a v Brně, na podzim zopakovat formou online záznamu.

Záznam semináře Betony blízké budoucnosti bude dostupný na webových stránkách Beton University v termínu od 15. září 2022 do 31. října 2022 s možností vyplnění testu a získání certifikátu.

Webinář bude zaměřen na směsné cementy, důvody zvyšování jejich podílu na trhu nebo také na beton z recyklovaného kameniva. Bude představen systém Concremote pro optimalizaci vaší stavby, který slouží pro monitorování pevnosti betonu v tlaku v reálném čase.

Těšit se můžete i na zbrusu novou přednášku produktu EcoCrete; beton pro příští generace se sníženými emisemi CO2. Nebudou chybět ani stavby z vybraných regionů České republiky nebo poutavé stavby ze zahraničí. Mezi přednášejícími se objeví jako obvykle spousta zajímavých hostů, kteří se s vámi podělí o novinky i příklady z praxe.

Webinář Betony blízké budoucnosti proběhne online od 15. září 2022 do 31. října 2022

Věříme, že i pro Vás budou prezentace užitečné. Více informací o seminářích na www.betonuniversity.cz.

Autor: skupina Českomoravský Beton
Foto: Skupina Českomoravský beton