Zvolte parťáka, na kterého je spoleh. PORFIX patří k těm, co vás podrží před stavbou, během ní i dlouho po ní.

Čeká vás stavba domu? Lidé zděte s materiálem cenově dostupným a kvalitním zároveň

Rozhodování, z čeho stavět, bývá jedním z nejsložitějších. Jeden poslechne radu souseda, další se nechá přesvědčit obchodníkem. Přitom materiál, který na hrubou stavbu použijete, má na kvalitu a vlastnosti vašeho domu zásadní vliv. PORFIX patří k těm, co vás podrží před stavbou, během ní i dlouho po ní.

Cihla je tříštivá, dřevostavba se zdá fajn, ale dlouho zraje… Podle recenzí, které jsme si ověřili, jsme nakonec došli k závěru, že ideálním materiálem pro naši stavbu bude PORFIX,“ konstatoval Jiří Pícha, který stavěl dům v podhůří Krkonoš. Stejně jako jemu, je PORFIX spolehlivým parťákem stovkám stavebníků ročně.

Pórobetonové tvárnice PORFIX se vyrábí více než 60 let v několika pevnostně–objemových třídách. Postavíte z nich komplet celou hrubou stavbu, protože vynikají nejen špičkovými vlastnostmi, ale i obrovskou variabilitou a snadnou opracovatelností. To potvrzují třeba zkušenosti Dalibora Babáčka, jednatele vinařství v Zaječí: „Byla to pro nás nejschůdnější varianta, pokud jde o rychlost stavění, s PORFIXem totiž odpadá hrubé zaomítání.

Pro Dalibora Babáčka, jednatele vinařství v Zaječí, byl PORFIX nejschůdnější varianta, pokud jde o rychlost stavění.

Nepočítejte

Náklady na hrubou stavbu činí obvykle kolem 15–20 procent z celého rozpočtu. Takže počítání čeká každého stavebníka. Málokdo chce v dnešní době „střílet od oka“ a nakoupit tvárnic zbytečně moc, nebo nesmyslně málo. Stavebníci, kteří volí PORFIX, těží rovnou ze dvou výhod: komplexní stavební systém PORFIX patří k cenově nejvýhodnějším, mohou si nechat spotřebu materiálu předem zdarma vypočítat. K dispozici na stránce porfix.cz je též formulář pro kontakt se zkušeným technickým poradcem. Ten vám navíc doporučí vhodný stavební postup.

Od PORFIXu dostanete kromě perfektního materiálu taky nadstandardní služby.

Nedřete se

Například dvojdomek o rozloze asi 200 m² byl hotový za 5 měsíců a samotná výstavba z PORFIX tvárnic trvala jen 7 dní,“ uvádí Adrián Varga, stavbyvedoucí, který měl na starost tři dvojdomy ve slovenské Topoľnici.

Stavět s PORFIXem je skutečně rychlé. Tvárnice jsou totiž výborně opracovatelné, jednoduše se řežou, brousí, frézují i vrtají. Díky tomu na stavbě nevzniká téměř žádný odpad, což přináší výraznou úsporu materiálu. Stavebníci si chválí také nízkou hmotnost tvárnic.

Výstavba z PORFIX tvárnic zabrala u tohoto dvojdomku v slovenské Topoľnici jen 7 dní.

Neutrácejte

Když říkáme, že PORFIX je parťák do nepohody, myslíme to vážně. Šetří vaši peněženku nejen při nákupu stavebního materiálu. Specialisté PORFIX za stavebníky vyjíždějí, aby jim pomohli v začátcích stavby, ale jsou jim k dispozici i během ní.

Prvním a nejtěžším krokem při budování hrubé stavby je založení první řady,“ vzpomíná pan Vnuk s tím, že rád využil nabídky bezplatného zaměření a založení rohů stavby. Stejně jako ostatní stavebníci, i on si od PORFIXu za symbolický poplatek zapůjčil profesionální pásovou pilu a na stavbě svého rodinného domu ve Velkých Kostoľanech se nechal zaškolit.

Rodinný dům ve Velkých Kostoľanech.

PORFIX je zkrátka značka, která vezme vaše starosti na svá bedra. Všechny potřebné informace včetně kontaktů najdete na stránce www.porfix.cz/lidezdete.

Fotogalerie

Autor: PORFIX
Foto: PORFIX