Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Elegantní sprchový žlab

Nový sprchový žlab z dílny německé společnosti TECE byl navržen s důrazem na eleganci, jednoduchost a čistotu. Představuje tak univerzální řešení, které vždy optimálně zapadne do sprchovacího prostoru, a to bez použití zbytečné spárovací hmoty nebo nehezkých kousků dlažby pro dokončení u stěny.

Funkční sprchový žlab TECEdrainprofile je vyroben z kvalitní nerezové oceli a má speciálně vytvarovaný profil s vnitřním spádem pro zajištění maximálního a snadného odvodu vody. Zapuštěný rošt umožňuje esteticky dokonalé splynutí i s velkoformátovou dlažbou.

Nespornými výhodami TECEdrainprofile je snadná instalace a jednoduché čištění. Pod sprchovým žlabem je umístěn sifon, jenž je po vyjmutí malého krytu snadno přístupný. Pronikání vody do nežádoucích míst brání flexibilní límec TECE Seal System, který se snadno připojí k hydroizolační stěrce.

Sprchový profil lze zkracovat podle potřebné délky – snadno a přesně se přizpůsobí šířce sprchového prostoru. Tolerance v nastavení výšky nabízí kompatibilitu s různou tloušťkou dlaždic.

Designová souhra

TECEdrainprofile je dostupný v leštěné či broušené nerezové oceli, nově i se speciálním povrchem PVD v barvách kartáčovaná optická zlatá, růžová zlatá a černá. Ve stejných barevných provedeních jsou vyráběna i nerezová splachovací tlačítka TECEsquare II, což ocení všichni, kdo si potrpí na detaily, ale i estetický soulad.

Související články

Autor: Radka Hrejzková
Foto: archiv firmy