Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Nábytkové korpusy rychle, kvalitně a na míru!

Jednoduché, rychlé a ekonomicky výhodné řešení výroby nábytkových korpusů s vysokou kvalitou zpracování a přesně na míru podle potřeb projektu. To vše přináší nový výrobní program společnosti Trachea.

Neustále sledujeme trendy v našem oboru a jedním z nich je i rostoucí specializace výrobců nábytku. Rozhodli jsme se proto nabídnout jim pomocnou ruku a zavést nový výrobní program na nábytkové korpusy,” říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, která je největším českým výrobcem nábytkových dvířek, a dodává: „Výroba nábytkových korpusů tak zůstává na našich bedrech a truhláři mohou ušetřený čas i finanční prostředky, které by jinak museli investovat do strojního vybavení a mezd zaměstnanců, věnovat například komunikaci se zákazníky a precizní montáži.

Nábytkové korpusy jsou konstruované zcela v souladu s tradičními truhlářskými normami a zvyklostmi a při jejich výrobě jsou využívány dlouholeté zkušenosti a know-how i kvalitní zázemí a strojní vybavení výroby nábytkových dvířek Trachea. „Korpusy se díky tomu vyznačují vysokou kvalitou provedení, a to včetně kvalitního olepení hran pomocí technologie PUR se subtilní <0x201A>ztracenou spárou', která dodává korpusům nejenom designový vzhled, ale i vysokou odolnost vůči vlhku a teplu,” informuje Martin Dusík a pokračuje: „Velkou výhodou je také rychlá výrobní lhůta, díky které je možné dodat hotové nábytkové korpusy již do pěti pracovních dnů od objednání.

Objednávka korpusů probíhá přes objednávkový systém Trachea a umožňuje zcela individuální řešení přesně podle potřeb projektu. „Truhlář si může vybrat hned z několika typů horních, spodních i vysokých korpusů a nakonfigurovat jakýkoliv rozměr korpusu omezený jen minimálními a maximálními rozměry, které jsou dány výrobními možnostmi. Kromě toho nabízí objednávkový systém i možnost výběru z více než 30 LTD dekorů, mezi kterými najdete jak světlé a tmavé dřevodekory, tak i moderní odstíny unibarev. Nabídka tak uspokojí i ty, kteří hledají do svého interiéru něco více než jenom tradiční bílé korpusy,” uvádí Martin Dusík.

Nový výrobní program nábytkových korpusů Trachea tak nabízí komplexní řešení, které díky své jednoduchosti, rychlosti a ekonomické výhodnosti ve výsledku ocení jak truhláři a výrobci nábytku, tak i koncoví zákazníci.

Korespondenční adresa: Trachea, a. s., e-mail: obchod@trachea.cz

Fotogalerie

Autor: Stanislava Telecká
Foto: Archiv Trachea