T.BOARD v provedení industrial

Nanopovrch v interiéru

Mezi materiály 3. tisíciletí zajisté patří nejnovější nábytkové a plošné materiály T.BOARD, GLAXX či FENIXX, se kterými jsme se měli možnost blíže seznámit na tiskové konferenci společnosti Trachea. Osobně nás hodně zaujal T.BOARD. O něm více.

Možnost digitálního potisku, snadná manipulace při montáži i schopnost nahradit surové materiály jako rezavý plech či cihly v interiéru... takové jsou největší přednosti novinkového materiálu pro obklad stěn T.BOARD! „T.BOARD je tvořen lehkou deskou skládající se ze dvou hliníkových vrstev na polyethylenovém jádru a díky své pevnosti i přesné rovinatosti je ideální volbou například pro dekorativní nástěnné panely, lehké výplně rámových konstrukcí nebo obkladové panely mezi horními a spodními skříňkami kuchyňských linek,” popisuje Martin Dusík a pokračuje: „Nízká hmotnost T.BOARDu navíc umožňuje snadnou manipulaci i s těmi nejrozměrnějšími deskami, které mohou dosáhnout velikosti až 3 050 × 1 500 mm. Díky tomu je možné s T.BOARDem realizovat v interiéru plochy s opravdu impozantními rozměry.

Materiál T-BOARD nabízí opravdu vynikající vlastnosti pro digitální UV potisk

Nahraďte plech či beton pomocí T.BOARD s potiskem T.OVERFACE!

To nejzajímavější pro interiér však přináší T.BOARD ve spojení s digitální grafickou technologií T.OVERFACE, která ještě více rozšiřuje jeho designové a dekorativní možnosti. „Materiál T.BOARD nabízí opravdu vynikající vlastnosti pro digitální UV potisk pomocí technologie T.OVERFACE, která vyniká fotorealistickou kvalitou, barevnou stálostí a díky ochranné vrstvě laku také vysokou odolností vůči oděru,” uvádí Martin Dusík a doplňuje: „Grafickým motivem přitom může být fotografie z vašeho soukromého archivu i z rozsáhlé fotobanky Adobe Stock.” Opravdu jedinečnou možností, kterou ve svém interiéru oceníte nejvíce, je to, že T.BOARD v kombinaci s potiskem T.OVERFACE dovede nahradit materiály, které se do interiéru hodí, ale špatně se udržují a hůře se s nimi manipuluje. „Příkladem může být plech v různém provedení, včetně rzi, surové cihly či beton,” říká Martin Dusík.

Hrana T.BOARDu

Cena materiálu, včetně potisku, se pohybuje od 3 000 do 3 500 Kč/m2. Deska se lepí přímo na povrch. Více na www.trachea.cz.

Související články

Autor: Mgr. Helena Hejhálková
Foto: archiv firmy TRACHEA