Únorový veletrh STŘECHY PRAHA letos z pohodlí domova

Jak opravit střechu a fasádu? Jak zamezit tepelným ztrátám domu? Jak využít střechu k zisku energie ze slunce? Navštivte veletrh Střechy Praha 2021 ONLINE a zeptejte se naživo odborníků. Vstup je zdarma.

Akce proběhne v termínu 26. až 27. února 2021, tedy v pátek a v sobotu, a to od 9 do 18 hodin. Vstup je po registraci zdarma. Vše se odehraje na webové adrese online.strechy-praha.cz.

Přihlášeni jsou přední výrobci střešních konstrukcí, izolací a krytiny či otvorových výplní a jejich dodavatelé, jako jsou například společnosti Asko, Betonpres, Bramac, Dekwood, Saint-Gobain Weber, Kingspan, KM Beta, Masonite, Nicoll, Rockwool, Roto, Ruukki, Satjam, Sika, Velux, Wienerberger a mnohé další.

Co veletrh přinese:

  • desítky virtuálních stánků firem rozdělených do oborů: Střechy, Fasády, Zateplení, Okna, Dveře, Podlahy, Dřevěné konstrukce a materiály, Solární systémy, Dešťová voda, Poradenství, Publikace,
  • vše bezpečně a z pohodlí domova či kanceláře,
  • spojení naživo s odborníky (přes videohovory, chat či klasicky telefonicky),
  • firemní materiály a ceníky ke stažení,
  • přednášky na zajímavá témata, poradenství.

K účasti potřebujete pouze počítač, tablet nebo telefon a připojení k internetu.

Nejen soutěž o střechu zdarma

Organizátoři připravili pro nejaktivnější návštěvníky dárky včetně střechy ZDARMA. K dispozici budou jako tradičně také veletržní slevy od vystavovatelů.

Každý návštěvník obdrží rovněž vstupenku zdarma na další veletrh Střechy Praha 2022, který se odehraje na Výstavišti Praha Letňany, a předplatné elektronického časopisu Můj dům krok za krokem.

Zkuste s námi něco nového a potkejme se letos alespoň virtuálně. Více informací na www.strechy-praha.cz.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv organizátora veletrhu