Užijte si báječné léto s pořádnou dlažbou!

Ve dnech 1.7. až 16. 8. pořádá Wienerberger letní prodejní akci na vybrané produkty značky Semmelrock. Jedná se o dlažby a dlaždice pro vaši novou terasu a zahradu a svahové systémy pro vaše květiny a bylinky. V rámci akce probíhá také velká letní soutěž o pořádnou dlažbu nebo dárkový poukaz na wellness.

Výběr je skutečně pestrý. Vybírat můžete například ze zahradních dlažnic Elegant, ASTI Kombi či ze svahových systémů RUNDFLOR nebo MINIFLOR. Kromě toho si můžete vlastní terasu, příjezdovou cestu nebo dlažbu na zahradu navrhnout úplně sami s aplikací GardenVisions! Tu si jednoduše stáhnete zdarma v App Store a na Google Play.

Některé dlažby, jako např. ASTI kombi jsou opatřeny zámkovým systémem PaveLock®. Samotná pokládka dlažby je pak velmi snadná a přesná. Speciální zámek byl vyvinut tak, aby přenos sil mezi jednotlivými bloky byl optimálně rozložen a nedocházelo tak k deformacím dlážděné plochy. Díky distančním prvkům se tak docílí nejen optimální a normou stanovené spáry mezi jednotlivými bloky, ale i přirozeného koloběhu dešťové a povrchové vody.

Jestliže realizujete pokládku dlažby Semmelrock do konce září, registrujte se do právě probíhající soutěže o dárkový poukaz na wellness pobyt. Pokud se chystáte na novou realizaci nebo úpravu venkovních ploch, pak neváhejte a zapojte se do další soutěže o venkovní dlažbu v hodnotě 100.000 Kč.

Přečtěte si také příspěvek Bezplatné a stylové dlaždice u bazénu ...

Více info najdete na Bezpečné a stylové dlaždice u bazénu či na zahradní terasu.

Autor: Wienerberger
Foto: Wienerberger