Vchodové dveře i garážová vrata Hörmann za výhodné ceny, a to včetně bezpečnostních prvků

Ani letos na jaře nezapomněla společnost Hörmann na tradiční zákaznickou akci. Letošní akční nabídka je navíc velmi široká. Zákazníci se mohou těšit ne špičkové produkty ze segmentu domovních dveří a garážových vrat, včetně bezpečnostních prvků.

Od 1. března 2021 přichází společnost Hörmann ČR s novou akční nabídkou garážových vrat a domovních dveří. Tato nabídka je rozsáhlejší a rozmanitější než v obdobné akci, která probíhala loni.

Jsou v ní mimo jiné zastoupena sekční garážová vrata RenoMatic v provedení M drážka a L drážka (hladký povrch), a oproti loňsku jsou navíc v akci vrata s digitálním potiskem Duragrain. Jde o moderní dekory natištěné na lamele zcela jedinečnou technologií digitálního tisku. Vedle nových designových možností garantuje výrobce také velmi dlouhou stálost barev a ochranu proti poškrábání.

Pro akční nabídku vrat s tímto potiskem vytvořila společnost Hörmann osm nových barevných odstínů plně korespondujících se současnými designovými trendy. V letošní akci jsou nově cenově zvýhodněny rovněž atypické (nestandardní) rozměry garážových vrat.

Světovou novinkou je u garážových vrat Hörmann možnost zakoupení balíčku bezpečnostní třídy RC2: za mírný příplatek obdrží koncový zákazník balíček bezpečnostního kování RC2 a český certifikát se zárukou této bezpečnostní třídy. Balíček kování RC2 lze pořídit jak k standardním sekčním vratům společnosti Hörmann, tak i k akčním výrobkům řady RenoMatic.

Akci roku 2021 doplňuje rovněž široký sortiment akčních domovních dveří, a to v ocelovém provedení v kombinaci s hliníkovou zárubní, nebo v celohliníkové variantě.

Více informací o akci 2021 a celém sortimentu společnosti Hörmann najdete na www.hormann.cz.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv Hörmann