T.acrylic se díky hranám olepeným kvalitní technologií PUR pyšní téměř neviditelnou spárou, která se ani v případě bílého matu nezanáší nečistotami.

Akrylát v akci

Také byste vstupním prostorám vašeho domova rádi pořídili nábytek v bílém matném kabátku, ale chtěli byste si jej užít a ne jen opatrně našlapovat okolo? Pak se porozhlédněte po dvířkách s akrylátem na povrchu! Co dovedou?

Ani pro tak namáhané místo, jakým je vstupní hala či šatna, se díky modernímu povrchu T.acrylic nemusíte bát zvolit nábytek v aktuálně velmi trendy bílém matném provedení,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea. Ze svých předností si vás T.acrylic získá odolností proti otiskům prstů i dalším šmouhám, a to například včetně omylem zanechaných stop od čerstvě nalakovaných nehtů při ranním spěchu. „Dvířka T.acrylic prošla odbornými testy, při nichž na jejich povrchu nezůstala při odstraňování laku na nehty nejen žádná barevná stopa, ale ani odbarvené místo po chemickém odlakovači,“ vysvětluje Martin Dusík a dodává: „Stejně tak se potvrdila teplotní odolnost dvířek na více jak 150 stupňů Celsia, takže pokud ráno spěcháte a na nábytek položíte hrnek s horkým nápojem, povrchu to rozhodně neublíží. To naopak rozhodně nelze říci o levném, nekvalitním nábytku, na němž naopak kolečka od horkého porcelánového hrnečku či talíře zůstanou trvale.

To vše jsou důvody, proč se akryláty i přes jejich o něco vyšší cenu vyplatí povolat do akce. Dvířka a další nábytkové plochy díky nim totiž budou dlouho a dobře sloužit.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv TRACHEA