Developerský projekt Forest Views v Babicích-Dařbož

Na lukrativním místě na dohled Prahy, v Babicích Dařbož u středočeské Kamenice vznikne nový projekt rezidenčního bydlení Forest Views. Půjde o celkem 115 řadových domů, 35 bytů a komerční prostory. Investována zde bude více než miliarda korun.

Charakteristickým rysem Forest Views je skutečnost, že z jakéhokoliv místa je krásný výhled na okolní les a z každé zahrady vznikajících domů bude vstup přímo do lesa. Příroda je zde tedy opravdu na dosah. Realitní skupina Getberg v Babicích Dařboži buduje 115 řadových domů v dispozicích 3 až 5 + KK a 35 bytů. „Ve Forest Views vznikají řadové domy v několika variantách dispozic. Dispozice 3 + KK je pak v České republice revoluční a přibližuje nás západnímu stylu bydlení oblíbenému zejména ve Velké Británii,“ říká Kamil Dunaj z Getbergu.

Domy v projektu Forest Views se začnou stavět ještě tento rok a byty pak v roce 2023. Předprodeje budou zahájeny v září a budou se na ně vztahovat limitované exkluzivní ceny. Ceny předprodeje, který bude spuštěn v září začínají již na sedmi milionech korun.

Getberg v Babicích pomůže zlepšit také životní standard dosavadním obyvatelům. Mnoho z nich totiž uvízlo ve složité situaci, kdy kvůli nedobudované infrastruktuře nemají například vodovod či kanalizaci a někteří dokonce kvůli tomu nebyli schopni zkolaudovat své domy.

Lokalita disponuje obrovským potenciálem, který bude nyní rozvinut. Dojde k vytvoření lukrativního místa k životu. “Uvědomujeme si, že je někdy složité skloubit nedokončený projekt s modernějšími postupy výstavby, ale nic není nemožné a k projektu se stavíme opravdu zodpovědně. Ovlivníme totiž životy nejen budoucích rezidentů, ale také dosavadních majitelů nemovitostí,” říká Egor Khlebnikov, zakladatel společnosti Getberg. V rámci vzniku projektu Forest Views developer vylepší také celé okolí. Vzhledem k blízkosti přírody navrhnul projekt tak, aby co nejméně ovlivnil vegetaci. Nemovitosti budou naopak propojeny s okolním lesem přírodními cestami.

Do projektu je zahrnuto i vybudování centrálního náměstí, které bude sloužit jako místo pro společenské události, farmářské trhy či pro setkávání se sousedy. Vedle náměstí nechybí ani komerční zóna s obchody nebo kavárnou.

Autor: tisková zpráva 1)
Foto: archiv agentury ASPEN.PR s.r.o.

1) Zdroj: Realitní skupina Getberg, redakčně upraveno