Trendem dnešní doby jsou černé šamoty, které se uplatní v různorodé architektuře

Elegantní krbové vložky Romotop Impression

"Zvedačky" Impression jsou zhmotněním krásy a funkčnosti v jednom. V domácnostech se stávají solitérem, který svým designem ovládne místnost. Živý oheň vytvoří jedinečnou, podmanivou atmosféru.

Trend v podobě černého šamotu

Každý z nás uvítá možnost výběru, proto u řady Impression nechceme zákazníky ve výběru omezovat. Trendem dnešní doby jsou černé šamoty, které jsme do naší nabídky zařadili vedle klasické světlé barvy. Jeho perfektní celistvost a barevná stálost nabídne uplatnění v různorodé architektuře. Za účelem co nejefektivnějšího spalování dřeva jsme pod šamot umístili ještě vermikulit, čímž jsme zajistili dosažení vyšší teploty v komoře a čisté emise. Ve standardu je spalovací komora provedena jako bezroštová, ale v případě požadavku zákazníka ji lze změnit na roštovou variantu.

Možná je i instalace akumulační sady Mammoth. Teplo, které by jinak uniklo do komína, se díky ní ukládá na později, kdy už v krbu po ohni není ani památky

Funkční design

Ať už jsou dveře vložek otevírány do boku, nebo jsou zvedací, vyrobeny jsou ze speciálního tuhého válcovaného rámu, do kterého jsou vloženy buď dvě skla (rovné provedení), nebo jedno (rohové provedení). Protože je pro náš funkční design velmi důležitý, nechali jsme vyniknout živý oheň uvnitř. Jemný a čistý vzhled rohových dvířek s děleným sklem a odnímatelným madlem naprosto vyhovuje současným trendům bydlení.

Účinný odvod spalin

Pro co nejsnazší ovládání krbové vložky je možné primární a sekundární vzduch regulovat jediným ovládacím prvkem. Ve všech modelech řady Romotop Impression je použit vysoce účinný systém vedení spalin DOUBLE SPIN se dvěma deflektory. Napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximálního ekologického provozu, čistoty spalování a zvýšení jeho účinnosti.

Jemný a čistý design rohových dvířek s děleným sklem a odnímatelným madlem nechal vyniknout živému ohni uvnitř

Akumulace

Komplexnost řady Impression je podtržena i možností instalace akumulačních sad Mammoth, jež mohou být umístěny na boční i horní části vložek. Hlavní devízou těchto akumulačních sad je fakt, že teplo, které by jinak uniklo do komína, se ukládá na později, kdy už v krbu po ohni není ani památky.

Krbové vložky Impression jsou připraveny stát se něčím, co udělá dojem opravdu na každého zákazníka.

Související články

Autor: kolektiv autorů
Foto: kolektiv fotografů