Celoskleněné interiérové (otočné a posuvné) dveře Hörmann v loftovém designu.

Interiérové dveře Hörmann s novými prvky i v nových odstínech

Interiérové dveře jsou již tradičně jedním z nejúspěšnějších segmentů v portfoliu společnosti Hörmann, předního evropského producenta dveří, vrat a pohonů. Je proto pochopitelné, že firma opět přichází s novinkami rozšiřujícími nabídku určenou tuzemským klientům.

Interiérové dveře značky Hörmann se vyznačují řemeslnou kvalitou a širokou škálou typů a dekorů, od klasických až po designové varianty. Výrobce dbá nejen na to, aby jeho produkty vznikaly s ohledem na životní prostředí, ale nezapomíná ani na nejrůznější technická vylepšení a modernizace.

Nedílnou součástí kvalitních dveří je nejen atraktivní design, ale i další užitečné prvky či vlastnosti, například moderní a odolný povrch. Přesně takový má firma Hörmann ve své nabídce pod označením Duradecor. Tento typ povrchu je ideální do domácností s malými dětmi a zvířecími mazlíčky, protože je až o 48 procent odolnější než běžně dostupné povrchy CPL.

Interiérové dveře Hörmann s povrchem Duradecor v novém odstínu prachově šedá a s bezfalcovým provedením s kontrastní hranou v černé barvě.

Bezfalcové dveře stále letí

Letos se rozšiřuje paleta barevných odstínů, především o velmi moderní prachově šedou, která je k dostání jak v klasické řadě BaseLine, tak v designové řadě Concepto ve spojení s břidlicovým, plátěným a ultra matným povrchem. V řadě designových dveří Plain se nově objevují moderní a nevšední zafrézované aplikace v černé, zlaté a bronzové barvě.

Stále trendy jsou bezfalcové dveře, kdy je dveřní křídlo v jedné rovině se zárubní, a zákazníci je tedy najdou i v nabídce společnosti Hörmann. Velmi žádané jsou v současnosti hlavně ty s kontrastními hranami, které lze nyní pořídit bez dalšího příplatku.

Interiérové dveře Hörmann z řady DesignLine v provedení Plain s černou hranou a černými aplikacemi.

Nedílnou součástí kvalitních a moderních interiérových dveří jsou pochopitelně nezbytné doplňky jako například kliky. Hörmann rozšiřuje nabídku v této oblasti o další varianty klik řady Black Edition a přichází i s novinkou v sortimentu kování značky Griffwerk. To je opatřeno aretací kliky Smart2Lock, kdy není zapotřebí spodní rozety, pokud chceme dveře zamykat.

— kontakty —

Hörmann Česká republika s. r. o.

252 68, Středokluky 315

E: info@hormann.cz   T: +420 233 085 770
WWW: www.hormann.cz

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv firmy