Interiérové dveře značky Hörmann

Společnost Hörmann patří mezi tradiční a významné evropské dodavatele garážových vrat, pohonů a dveří. Od roku 2013 tvoří nedílnou součást její nabídky také široká paleta špičkových interiérových dveří, které se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také špičkovým designem.

Dveře se vyrábějí v německém Gütersloh a od roku 2016, kdy se objevily i na českém trhu, staly se jednou z nejoblíbenějších součástí sortimentu Hörmann v České republice.

Čím jsou dveře Hörmann zajímavé

Pro zákazníky jsou interiérové dveře Hörmann zajímavé především díky kvalitě, užitným vlastnostem a také široké nabídce povrchů. Vyrábějí se z masivního dřeva, dřevěných materiálů, MDF komponentů a dřevotřísky. Jejich povrch je z atraktivního a odolného povrchu duradecor, který je o 50 % odolnější než povrch CPL, pro koncového zákazníka je cenově zajímavý a který je k dispozici v mnoha variantách.

Nejprodávanějším produktem stále zůstává řada BaseLine s povrchem Duradecor1), která má na výběr z mnoha variant hladkých a strukturálních povrchů. Dveře jsou vybaveny zámky od předního německého výrobce Schulte Schlagbaum a kvalitními klikovými sadami od německé značky HAFI. Zákazník si může vybrat z jedno- i dvoukřídlových variant otvíracích dveří, stejně jako dveří posuvných, které se zasouvají do pouzdra či pojíždějí na stěně. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady.

Široký sortiment dřevěných dveří nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také použití každé strany křídla i zárubně v jiné barvě či motivu.

Zajímavé realizace v ČR s interiérovými dveřmi Hörmann

S bytovými dveřmi této značky se mohou zákazníci setkat v řadě úspěšných realizací bytových domů i průmyslových objektů, jako je například bytový dům Bělohorská v Praze, areál firem Aerotech v Klatovech nebo AG Plast v Milovicích či sklad Lidl v Olomouci. Budou použity také v připravovaném projektu řadových domů Klínec na Příbramsku.

Kde zjistit více

Společnosti Hörmann se s úspěchem daří rozšiřovat síť specializovaných distributorů. Nejrozsáhlejší je v Praze a ve Středočeském kraji, ale v současnosti tato distribuční základna posiluje i v dalších regionech České republiky (například distribuční centrum v Olomouci). Průřez sortimentem interiérových dveří nabízí rozsáhlá vzorkovna společnosti v centrále firmy ve Středoklukách u Prahy a zevrubný informační servis poskytují rovněž moderní internetové stránky www.hörmann.cz.

¹ Povrch Duradecor zajišťuje, že jsou dveře maximálně odolné vůči nárazům. Navíc není citlivý, je snadno udržovatelný a odolný vůči horku a tím si déle udrží svoji krásu.
Autor: kolektiv autorů
Foto: Archiv firmy