Na veletrhu R+T 2024 vystavuje také česká společnost ISOTRA, Vlevo Jaku Vaněk - ředitel marketingu.

ISOTRA na R+T Stuttgart

ISOTRA a.s. se v těchto dnech prezentuje na veletrhu R+T Stuttgart. Zákazníkům představuje veškeré své produkty včetně novinek.

Společnost ISOTRA a.s. se zabývá vývojem a výrobou kompletní stínicí techniky od interiérových žaluzií přes exteriérové žaluzie až po markýzy, verandy, pergoly a mnoho dalšího. Zajímá se nejen o vlastní vývoj, ale také o dopad našich výrobků na energetickou úspornost a ekologickou nenáročnost při jejich výrobě.

Ve dnech 19. 2.-23. 2. vystavuje společnost na veletrhu R+T ve Stuttgartu. Stánky společnosti ISOTRA a.s. budou umístěny v hale 1 pod označení 1G32 a 1H32. Na větší expozici o ploše 224 m2 budou prezentovány klíčové produkty – venkovní žaluzie, venkovní a screenové rolety, ale také markýzy a bioklimatické pergoly. Zákazníkům představí také chystané novinky z oblasti exteriérové stínicí techniky.

Na veletrhu R+T 2024 vystavuje také česká společnost ISOTRA.

Na veletrhu R+T se letos představí i dalších 17 tuzemských společností – jejich seznam můžete nalézt zde. Celkově zde vystavuje více než 1 000 firem. Více informací o R+T 2024 se dočtete na webu www.messe-stuttgart.de 

Na veletrhu R+T 2024 vystavuje také česká společnost ISOTRA.
Autor: Mgr. Zuzana Fajfrová
Foto: Mgr. Helena Hejhálková